شناسه خبر: ۱۰۰۲
لینک کوتاه کپی شد

تونر | سلامت پوست | روتین پوست

چرا باید از تونر استفاده کنیم؟ | تونر رو در روتین پوستیت قرار بده

تونر به شفافیت و تمیزی بهتر پوست شما کمک می کند. تونر از لوازم آرایشی و بهداشتی ای است که حتما باید جزو لیست خریدتان باد.

چرا باید از تونر استفاده کنیم؟ | تونر رو در روتین پوستیت قرار بده

تونر چیست؟ تونر یکی از لوازم بهداشتی مخصوص پوست است که شما میتوانید حتی در خانه و به صورت طبیعی آن را درست کنید. و حالا سوال مهم این است که اصلا چرا باید از تونر استفاده کنیم؟ تونر پوست صورت را آبرسانی می‌کند، منافذ پوست را کوچک‌تر می‌کند و خیلی مزایای دیگری هم دارد. در ادامه با مزایای بیشتر تونر آشنا می شوید.

 

چرا باید از تونر استفاده کنیم؟

تونر به خاطر مزایای متعددی که دارد، ظاهر پوست را شاداب‌تر و زیباتر می‌کند. تونر پوست صورت را آبرسانی می‌کند، منافذ پوست را کوچک‌تر می‌کند، آلودگی‌های روی پوست را تمیز می‌کند و شرایط پوست را آماده می‌کند تا محصولات دیگر مثلا مرطوب‌کننده‌ها را بهتر جذب کند. تونرها محصولات بسیار خوبی برای مقابله با پیری پوست هستند، پوست را تسکین می‌دهند و آن را محکم می‌کنند. تمام این مزیت‌ها باعث می‌شود که پوست شما جوان‌تر و شاداب‌تر شود.

چه کسانی باید از تونر استفاده کنند؟

همه‌ی افراد با انواع پوست، از پوست چرب گرفته تا خشک می‌توانند از تونر استفاده کنند. در بازار محصولات مختلفی برای انواع پوست ارائه شده است. اگر تونر مناسبی برای پوست انتخاب کنید، این محصول معمولاً مشکلی برای پوست‌های مختلف ایجاد نمی‌کند.

چطور تونر مناسب را انتخاب کنیم؟

تونرها معمولاً برای انواع مختلف پوست تولید می‌شوند. ابتدا نوع پوست خود را در نظر بگیرید. با توجه به نوع پوست و میزان حساسیت آن، محصولاتی را انتخاب کنید که بعضی از مواد شیمیایی در ترکیبات آن وجود نداشته باشد. مثلاً اگر پوست خشک دارید، محولات حاوی الکل را خریداری نکنید. به جای آن، محصولاتی تهیه کنید که حاوی مواد اولیه‌ی طبیعی باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر