شناسه خبر: ۱۳
لینک کوتاه کپی شد

فال ابجد | فال ابجد اصلی | فال ابجد امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

فال ابجد روزانه 6 آذر 1401 | فال ابجد امروز

فال ابجد روزانه ماه تولد خود را هر روز در سایت ترین تاپ مشاهده کنید.

فال ابجد روزانه 6 آذر 1401 | فال ابجد امروز

پر بازدید

  فال ابجد یکی از فال های پیشگویی است که افراد به آن علاقه ی زیادی دارند. فال ابجد از فال های پرطرفدار در میان فال های دیگر است که قدمت زیادی دارد؛ چرا که برخی افراد آن را به زمان دانیال نبی و بعد ها به دوره ی امام جعفر صادق نسبت می دهند. برای گرفتن فال ابجد، دانستن حروف ابجد است. این حروف رازآلود که برای مرتب کردن حروف در زبان عربی بکار رفته اند. که برپایه ی ابتدایی الفبای خط فنیقی بوده است. این حروف ارزش عددی کلمات را نشان می دهند که برای طالع بینی فرد یا رمزگذاری و شماره گذاری صفحات از آن استفاده می کردند. این حروف را به سه بخش دسته بندی کرده اند که این سه بخش عبارتند از ابجد کبیر، ابجد وسیط، ابجد صغیر.

فال ابجد امروز یکشنبه 6 آذر

فـال ابجد روزانه متولدین فروردین:

فال ابجد شما: ب  ب  د

تعبیر : افراد جدیدی وارد زندگی تان می شوند که می توانند از نظر احساسی شما را تحت تاثیر قرار دهند و زندگی تان را دگرگون کنند، مراقب باشید که شما را در جهت اشتباه نیندازند.

فـال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت:

فال ابجد شما: د  ج  ج

تعبیر : از رفتارهای نامناسب در برابر اشخاصی که به آنها وابستگی مالی دارید پرهیز کنید و سعی کنید غرور و خودخواهی را کنار بگذارید. اگر در هر امری تواضع و فروتنی را حفظ کنید موفق و سربلند خواهید بود.

فـال ابجد روزانه متولدین خرداد:

فال ابجد شما: آ  ب  آ

تعبیر : اگر آقا هستید از بی احترامی و بی توجهی نسبت به افراد خانواده خود پرهیز کنید که این کار آنها را از شما دور خواهد کرد، اگر خانم هستید از دروغ و فریب پرهیز نمایید و به همسرتان خیانت نکنید.

فـال ابجد روزانه متولدین تیر:

فال ابجد شما: آ   آ   آ

تعبیر : هنگامی که در سختی و مشکلات گرفتار شدید باید ببینید دوستانتان چه کسانی هستند و در این زمان کدام شان در کنارتان حضور دارند، آنها افرادی هستند که می توانید همیشه رویشان حساب کنید.

فـال ابجد روزانه متولدین مرداد:

فال ابجد شما: ب  د  د

تعبیر : متاسفانه در شرایط بسیار سختی قرار دارید اما این شرایط زودگذر خواهد بود و به زودی آرامش به زندگی تان باز می‌گردد، به اندازه کافی تلاش و کوشش به خرج دهید.

فـال ابجد روزانه متولدین شهریور:

فال ابجد شما: آ  ج  آ

تعبیر : اگر نتوانید از تمام توانایی و انرژی تان در جهت رسیدن به اهدافتان استفاده نمایید متاسفانه آنچه را که می‌خواهید برایتان به ثمر نمی نشیند پس خودتان را دست کم نگیرید و تنبلی را کنار بگذارید.

 

فـال ابجد روزانه متولدین مهر:

ابجد فال شما: د  آ  ج

تعبیر : هیچ گاه فکر نکنید شرایطی که در آن قرار دارید ثابت و پایدار می ماند، اگر هم اکنون شاد و خوشحال هستید و رفاه مالی را تجربه می کنید مطمئنا سختی‌هایی در راه است، و یا اگر در مشکلات و سختی ها هستید مطمئناً روزهای خوب هم از راه می‌رسد.

 

فـال ابجد روزانه متولدین آبان:

ابجد فال شما: آ  ب  آ

تعبیر : شاید هم اکنون اوضاع آنطور که می خواهید برایتان پیش نرود و در انجام هر کاری با مشکل مواجه شوید بهتر است کمی به خودتان فرصت دهید تا اوضاع بر وفق مرادتان شود.

فـال ابجد روزانه متولدین آذر:

ابجد فال شما: د  د  ج

تعبیر : انسان های زیادی در زندگی تان وجود دارند که می توانند بسیار بر روی شما تاثیر بگذارند و در زمان سختی و مشکلات از آن ها استفاده کنید پس سعی کنید همیشه این افراد را در نزدیکی خود نگاه دارید.

فـال ابجد روزانه متولدین دی:

ابجد فال شما: د  د  ج

تعبیر : انسان های زیادی در زندگی تان وجود دارند که می توانند بسیار بر روی شما تاثیر بگذارند و در زمان سختی و مشکلات از آن ها استفاده کنید پس سعی کنید همیشه این افراد را در نزدیکی خود نگاه دارید.

فـال ابجد روزانه متولدین بهمن:

ابجد فال شما: ب  ب  ج

تعبیر : در مسیر درستی قرار دارید و اگر همان را ادامه دهید مطمئنا به موفقیت هایی که میخواهید دست پیدا می کنید پس به حرفهای دیگران توجهی نشان ندهید و همچنان ادامه دهید.

فـال ابجد روزانه متولدین اسفند:

ابجد فال شما: آ  ب  ج

تعبیر : اگر بتوانید اعتماد افرادی که به آنها احتیاج دارید را جذب نمایید و رفتارهای مناسبی داشته باشید مطمئناً در هنگامی که به مشکلات افتاده اید می توانید از آنها به خوبی استفاده کنید.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر