شناسه خبر: ۱۴۴۶
لینک کوتاه کپی شد

سریال قهوه ترک | سریال قهوه ترک از پلتفرم فیلم نت

جدیدترین سریال نمایش خانگی با بازیگران ترکی | معرفی سریال قهوه ترک + تیزر

فیلم نت، قسمت اول سریال جدید خود به نام قهوه ترک را منتشر کرد. برای آشنایی بیشتر با قهوه ترک؛ این مطلب را بخوانید.

قهوه ترک

پر بازدید

قسمت اول سریال قهوه ترک به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی محمد شایسته از فیلم نت پخش شد. قهوه ترک در ژانر ماجراجویی و درام ساخته شده است. سارا رسول زده، حامد بهداد، بهاره کیان افشار و امیر جعفری در قهوه ترک بازی کرده اند. در ادامه معرفی سریال می توانید تیزر آن را نیز مشاهده کنید. 

معرفی سریال قهوه ترک

قهوه ترک در چهارشنبه 3 خرداد 1402 ساعت 8 صبح؛ از پلتفرم فیلم نت منتشر شد . 

حامد بهداد ، سارا رسول‌زاده، امیر جعفری، مجتبی پیرزاده، محمد ولیزادگان، امیر نوروزی، بهاره کیان‌افشار، شاهرخ فروتنیان، عرفان ناصری، فرید سجادی‌حسینی، پیام احمدی‌نیا در قهوه ترک بازی کرده اند. ایپک تن الجای، سلطان ساروهان و مهمت پولات نیز از بازیگران ترکی این سریال هستند. 

در خلاصه این سریال آمده است:

 روایت زندگی و دنیای متفاوت دو خواهر دو قلو به نام های ترانه و طنین است. بر خلاف طنین که بسیار آرام و موجه به نظر می رسد ترانه سر پر شر و شور و عصیان گر و بی پروا و جسوری دارد.

ترانه (با بازی سارا رسول زاده) پرستار بیمارستان است اما بخاطر آن چه که اتفاق افتاده و هنوز بر ما معلوم نیست کارش را از دست می‌دهد و در کنارش با یک گروه موسیقی خیابانی نیز همکاری و فعالیت دارد.

آشنایی ترانه از طریق فضای مجازی با شخصی به نام پرهام( با بازی مجتبی پیر زاده) آغازگر تغییر مسیر زندگی ترانه ست چون سخنان پرهام این رویا و باور را در ضمیر ناخودآگاه ترانه نهادینه می‌کند که خود را به ترکیه و بعد آلمان نزد پرهام برساند و این شروع سفر و مهاجرت غیر قانونی و قاچاق ترانه به سمت ترکیه برای رسیدن به هدف ها و آمال و آرزوهایش است... .

تیزر سریال قهوه ترک

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر