شناسه خبر: ۱۵۴۹
لینک کوتاه کپی شد

ایده عکاسی فرمالیته | ایده ساده و شیک برای عکاسی فرمالیته| مدل عکاسی فرمالیته عروس و داماد

هنوز برای عکاسی فرمالیته ایده نداری؟ ایده های جذاب برای عکاسی فرمالیته

بهار برای گرفتن عکس های فرمالیته عروسی بهترین فصله اما خب پیدا کردن ایده عکاسی فرمالیته یکم سخته! بهت میگیم چه عکسایی بگیری که هم ساده باشه و هم شیک!

عکاسی فرمالیته

پر بازدید

ترین تاپ:

ممکن است ترجیح دهید برای عکاسی فرمالیته خود از همان لباس روز عروسی خود استفاده کنید و یا لباس دیگری برای عکاسی فرمالیته انتخاب کنید. در هر صورت پوشیدن لباس مناسب در عکس ها تاثیر زیادی دارد. نگران ایده عکاسی فرمالیته نباشید ما کمک تان می کنیم.

ایده های جذاب برای عکاسی فرمالیته

عکاسی فرمالیته در روزهای قبل از عروسی و با لباس اسپرت و یا لباس عروس انجام می پذیرد. این اتفاق به دلیل کم شدن دغدغه ها در روز عروسی برای عروس و داماد می باشد. ایده های عکاسی فرمالیته بسیار متنوع هستند که زوج ها می توانند بنا بر سلیقه ی خود و عکاس از آن ها الهام بگیرد. در ادامه ایده های عکاسی متنوعی را برای شما قرار می دهیم.

ایده فرمالیته 1

ایده فرمالیته 2

ایده فرمالیته 3

انتخاب لباس ساقدوش عروس دقیقا به اندازه لباس عروس مهمه!

انواع ایده های عکاسی در بهار برای فرمالیته

اگر مراسم عروسی یا جشن نامزدی‌تان در فصل بهار است، می‌توانید با سفر به طبیعت در بیرون از شهر یا رفتن به باغ گل شهرتان، عکس‌های خلاقانه‌ای بگیرید. همچنین از دوچرخه, موتور ، قایق و وسایل مشابه میتوانید استفاده کنید. بسیار جذاب و خاص هستند. 

از دودهای رنگی رنگی استفاده کنید. این دودها که در رنگ های مختلفی وجود دارند میتوانند به عکس های شما رنگ و لعاب ببخشند و عکس هایتان را بسیار خاص کنند. عکاسی در غروب و یا طلوع خورشید هم یکی از بهترین ایده هایی است که می توانید اجرا کنید.

ایده فرمالیته 4

فرقی نمیکند کنار ساحل عکس برداری کنید یا در جنگل یا کویر. وجود شمع در هر فضایی باعث رمانتیک شدن آن لوکیشن می شود. حتما در یک یا چند عکس خود حلقه خود را به نمایش بگذارید. حلقه ها تا ابد با شما خواهند بود و یادآور روزهای خواستگاری و آشنایی شما هستند.

بادکنک ها فقط برای تولد نیستند، استفاده از بادکنک در عکاسی فرمالیته هم فراوان جذاب و زیبا هستند و حس شادی را منتقل می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر