شناسه خبر: ۱۵۵۰
لینک کوتاه کپی شد

مدل های عجیب | معرفی مدل های عجیب دنیا

اگر فکر میکنی همه مدل ها زیبا و خوش اندام هستن؛ این خبرو ببین | تصاویر مدل های عجیب دنیا

در این مطلب با مدل های عجیب آشنا می شوید. کسانی که چهره و استایلشان برخلاف نظر شماست.

مدل های عجیب

پر بازدید

شما در این مطلب قرار است با مدل های عجیب آشنا شوید. زمانی که بحث از مدلینگ و فشن شو می شود؛ آنچه که در مرحله اول در نظر هر کسی می آید، چهره و اندامی بی نقص است. اما این روزها در صنعت فشن مدتی است که دیگر معیار زیبایی فرق کرده و مدل های عجیب در سالن فشن شو ها قدم می گذارند. این مطلب را بخوانید تا بیشتر با این مدل های عجیب آشنا شوید. 

مدل های عجیب این روزها

درو پرستا 

درو پرستا تنها کمی بیشتر از یک متر قد دارد.

فشن

این مدل 21 ساله ی امریکایی می گوید او به ویژه در دوران کودکی اش به خاطر ویژگی های ظاهری اش تحقیر می شد.

او هرگز از بزرگ ترین رویای زندگی اش یعنی کار مدلینگ دست نکشید.

لارا لیند

مدل های عجیب

لارا لیند ستاره ی جدید آژانس مدلینگ «یونیک مادلز» (مدل های منحصر به فرد) است. این آژانس مدلینگ بر چهره هایی که متفاوت از استانداردهای رایج زیبایی هستند تمرکز دارد. اگرچه او کارش را به تازگی شروع کرده، اما به طور حتم خیلی زود به شهرتی جهانی دست پیدا خواهد کرد.

ایلکا برول

فشن

او با بیماری اکتودرمال دیسپلازی (نوعی بیماری ژنتیکی که باعث نقص در موها، ناخن ها، دندان ها و غدد عروقی می شود) متولد شد.با این حال، این بیماری نادر ژنتیکی نتوانست او را شکست دهد. ایلکا می گوید رسالت او این است که به دنیا یادآوری کند همه ی انسان ها زیبا هستند.

سوفیا حاجی پانتلی

فشن

سوفیا؛ بخاطر ابروهای خیلی پرپشت و پهنش معروف شده و اهل آمریکا هستش. ابروهای سوفیا در اصل مشکی نیست و رنگشون می کنه.این مدل مشهور از “فریدا کالو” الهام می گیره و میگه هدفم اینه که ثابت کنم زیبایی شکل های مختلفی داره. سوفیا با برندهای مطرحی مثل گوچی کار کرده.

آلیس ویلسون

 

فشن

آلیس ویلسون می گوید:«هرگز تصور نمی کردم آن قدری زیبا هستم که بتوانم یک مدل شوم چون هیچوقت مدلی را شبیه به خودم ندیده بودم.»حالا او یکی از مدل های فشن شوهای طراحان مشهوری مثل مارک یاکوب و الکساندر ونگ است.

لونا شولز 

 

فشن

فاصله ی میان دندان های لونا شولز زیبا باعث نشد او احساس خوبی نسبت به خود نداشته باشد و مانع از خنده های کاملش نشد.

لونا نیز یکی از مدل های آژانس مدلینگ یونیک مادلز است.

سونیانا

 

فشن

با آواتار زنده آشنا شوید! سونیانا 25 سالشه و علاوه بر مدل بودن خواننده هم هست. سونیانا واقعا چهره ی عجیبی داره و بخاطر همین چهره ی عجیبش مشهور شده و عکسش روی مجله های مشهوری مثل ووگ چاپ شده. 

 کاساندرا ناد

فشن

کاساندرا 27 سالشه و این علامت سیاه رو از زمان تولد با خودش داره. کاساندرا یه رقصنده ی حرفه ای هم هست و همیشه در تلاش بوده راهی پیدا کنه که این لکه رو از صورتش برداره، اما اگه اینکارو می کرد رد جراحی رو صورتش می موند. بلاخره تصمیم گرفت بیخیالش بشه و خودش رو همینطور که هست دوست داشته باشه و همین لکه ی سیاهه که اون و مشهور کرده. 

وینی هارلو

فشن

 

 وینی دچار بیماری ویتیلیگو هستش که باعث شده یه قسمت هایی از کل پوست بدنش رنگ دانه هاشونو از دست بدن. جالب اینجاس که این اتفاق به طور قرینه رخ داده و ظاهر عجیب و جالبی به وینی داده.  وینی هارلو تو دوران مدرسه و قبل از اینکه مشهور بشه خیلی مورد تمسخر قرار می گرفته، اما الان با برندهای بسیار مشهور جهان کار می کنه و عکسش روی مجله های مشهور جهانه، تو یکی از کالکشن های لوازم آرایش کیم کارداشیان باهاش همکاری کرده و حتی به یه نماد تبدیل شده و عروسکش رو برای بچه ها ساختن. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر