شناسه خبر: ۱۶۱۲
لینک کوتاه کپی شد

ساقدوش عروس | لباس ساقدوش عروس | مدل لباس ساقدوش

اگه عروسیت نزدیکه، ایده لباس ساقدوش رو ما بهت میدیم!

فصل برگزاری مراسم های عروسی شده و انتخاب لباس یکی از سخت ترین قسمت هاست. لباس ساقدوش عروس اهمیت زیادی داره، ما کمکت می کنیم بهترین انتخاب رو داشته باشی!

ساقدوش

پر بازدید

لباس ساقدوش به عنوان همراهان عروس، اهمیت زیادی در عکس های عروسی و مراسم دارد. به همین دلیل بهتر است از لباس های متنوع و جذاب با الگوهای به روز ایده بگیرید. انتخاب مدل لباس ساقدوش، پارچه و رنگ آن بسیار اهمیت دارد زیرا به این شکل به همراهان عروس جذابیت خاصی می بخشد. در ادامه برای انتخاب لباس ساقدوش راهنمای شما خواهیم بود.

لباس ساقدوش و الگوهای مدرن

الگوها و طرح‌های مدرن و جدید در طراحی لباس ساقدوش طرفداران بسیاری دارد. الگوی هندسی شکسته، از ترکیب خطوط شکسته و هندسه‌های ساده مانند مثلثات، مستطیلات و دایره‌ها تشکیل شده است. استفاده از رنگ‌های شاد با کنتراست بالا در این الگو، لباس ساقدوش را به یک قطعه مدرن و جذاب تبدیل می‌کند.

دنبال لباس مجلسی برای خانم های چاق می گردی؟

در الگوی جعبه‌ای نیز، خطوط و شکل‌های مستطیلی و مربعی در سطح لباس به صورت مکرر قرار می‌گیرند. این الگو می‌تواند به لباس ساقدوش جلوه‌ای مینیمال و ساده همراه با طراحی‌ای مدرن، ببخشد. یکی دیگر از این الگوها، الگوی دیجیتال است.

ساقدوش

در الگوی نواری، که یکی دیگر از انواع الگوهای مدرن است؛ نوارها و خطوط افقی یا عمودی در طراحی لباس ساقدوش استفاده می‌شوند. این نوارها می‌توانند با استفاده از رنگ‌های مختلف و طرح‌های متغیر، لباس ساقدوش را به شکلی زیبا و مدرن تبدیل کنند.

طرح لباس ساقدوش

راهکارهایی در طراحی لباس ساقدوش برای تمامی فصل ها

طراحی لباس ساقدوش عروسی یک چالش خلاقانه است، زیرا باید به صورتی طراحی شود که بتواند در تمامی فصول سال قابل استفاده باشد. استفاده از جنس‌های مناسب، لباس‌های لایه بندی، انتخاب رنگ مناسب و… ازجمله عوامل مهم در طراحی لباس ساقدوش به حساب می‌آیند.

جنس مناسب برای لباس ساقدوش

انتخاب جنس‌های مناسب برای لباس ساقدوش عروسی، به شما این اجازه را می‌دهد تا از آن در تمامی فصول سال استفاده کنید. مثلاً برای فصول گرم سال می‌توانید از پارچه‌های نخی، لینن یا موادی با تراکم کم استفاده نمایید که هوا را عبور داده و خنکی بیشتری ایجاد کند. برای فصول سردتر نیز می‌توانید از پارچه‌های گرم و نرم مثل کشمیر، مخمل یا پلی‌استر استفاده کنید.

لباس ساقدوش

میخوای دو سایز لاغرتر دیده بشی؟ این رنگ لباس ها رو بپوش

رنگ‌ لباس ساقدوش

انتخاب رنگ‌های مناسب برای لباس ساقدوش عروسی نیز می‌تواند در تطبیق لباس با دیگر فصول کمک کند. مثلاً در فصل پاییز و زمستان می‌توانید از رنگ‌های تیره و گرم مثل مشکی، بنفش تیره یا زیتونی استفاده نمایید. برای فصل بهار و تابستان نیز از رنگ‌های روشن و شاد مانند طوسی، صورتی یا آبی آسمانی استفاده کنید.

لباس ساقدوش ها

 

لباس برای ساقدوش

اکسسوری‌های مناسب ساقدوش

استفاده از اکسسوری‌های متنوع می‌تواند به لباس ساقدوش عروسی شما جلوه بیشتری ببخشد. در فصل‌های گرمتر، می‌توانید از گل‌ها، پرهای بزرگ یا جزئیات سبک استفاده کنید. اما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در فصل‌های سردتر از کلاه، دستکش و کفش‌های بلند برای تکمیل استایل خود کمک بگیرید.

مدل لباس ساقدوش

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر