شناسه خبر: ۱۶۶
لینک کوتاه کپی شد

رابطه جنسی | دلیل سرد مزاجی رابطه جنسی

درمان سرد مزاجی زنان در رابطه جنسی + راه حل

رابطه جنسی زنان عموما با سرد مزاجی بیشتری نسبت به مردان همراه است در همین زمینه محققان ایتالیایی بعد از انجام تحقیقات به نتیجه ی جالبی در تحریک و تشدید علاقه به داشتن رابطه ی جنسی در زنان دست یافتند که می خوانید.

 درمان سرد مزاجی زنان در رابطه جنسی + راه حل

رابطه جنسی زنان عموما با سرد مزاجی بیشتری نسبت به مردان همراه است در همین زمینه محققان ایتالیایی بعد از انجام تحقیقات به نتیجه ی جالبی در تحریک و تشدید علاقه به داشتن رابطه جنسی در زنان دست یافتند که می خوانید. در ادامه علائم سرد مزاجی زنان در رابطه جنسی را بخوانید.

تحقیقات نشان می دهد که زنان به طور معمول دچار سرد مزاجی می شوند و به ارگاسم رسیدن آنها بسیار کم و به سختی رخ می دهد. به ادعای زنانی که در یک تحقیق و مطالعه شرکت کرده بودند آنها به طور معمول با علاقه کامل رابطه ی جنسی با همسرشان برقرار نمی کنند و اصولا به فکر به ارگاسم رسیدن خود نیستند چرا که رغبتی در این زمینه در خود نمی بینند.

 درمان سرد مزاجی زنان

متخصصان مرکز مسائل زناشویی ایتالیا یک مطالعات در این زمینه انجام داده اند و به نتیجه ای بسیار جالب و به نوعی باورنکردنی دست یافته اند. آنها سه فاکتور اصلی را برای کم کردن سرد مزاجی و داشتن علاقه به برقراری رابطه ی جنسی با همسرشان بیان کرده اند. نتیجه این بود:مردانی که سه ویژگی  " ثروت و رفاه مالی  - اعتماد به نفس بالا  - شاد بودن و به نوعی داشتن روحیه طنز و شاد"  را در خود دارند همسرانشان تمایل بیشتری به برقراری ارتباط جنسی با آنها نشان می دهند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر