شناسه خبر: ۱۶۸۷
لینک کوتاه کپی شد

رضا بهرام | لغو کنسرت رضا بهرام

لغو کنسرت رضا بهرام به دلایل نامعلوم!

رضا بهرام خواننده پرطرفدار این روزها؛ کنسرت 22 خردادش در سالن وزارت کشور به دلایل نامعلوم لغو شد.

رضا بهرام

پر بازدید

ترین تاپ:

رضا بهرام خواننده پرطرفدار نسل جوان است. رضا بهرام خواننده آهنگ های پرطرفدار مو به مو، هیچ و تیتراژ سریال دل است. کنسرت 22 خرداد 1402 رضا بهرام که قرار بود در سالن وزارت کشور برگزار شود؛ لغو شد.

 

خبر لغو کنسرت رضا بهرام 

به گزارش بهمن بابا زاده؛ خبرنگار حوزه موسیقی امشب در تالار وزارت کشور؛ کنسرت رضا بهرام به علت نقص فنی لغو شد. ‌ کنسرت امشب «‎رضابهرام» در سالن ‎وزارت کشور در حالی بدون اعلام قبلی کنسل شد که مدیران سالن با نصب این تصویر مقابل در ورودی سالن وزارت کشور، نقص فنی را دلیل کنسل شدن کنسرت‌امشب اعلام کرده است که صحت این مسئله هنوز تایید نشده است. 

 

IMG_20230612_201452_737

 

رضا بهرام خواننده جوان موسیقی پاپ 20 دی ماه 1370 در یزد متولد شد.رضا بهرام حضور در دنیای موسیقی را به صورت جدی از سال 88 آغاز کرد اما پیش از این حضور جدید به تشویق های پدرش از 14 سالگی به سمت موسیقی کشیده شد و اولین ترانه رسمی او 29 تیر ماه 1397 به اسم از عشق بگو منتشر شد. رضا بهرام بعد از چند سال فعالیت حرفه ای در دنیای موسیقی برای اولین بار 13 تیرماه در کیش و بعد از آن 16 تیرماه سال 98 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت و بعد از آن در شهرهای مختلف ایران اجراهای متعددی را تجربه کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر