شناسه خبر: ۱۷۰۵
لینک کوتاه کپی شد

حمید هیراد | راغب | لغو کنسرت راغب و حمید هیراد

دلیل لغو کنسرت های وزارت کشور چیست؟ | لغو کنسرت مشترک حمید هیراد و راغب

کنسرت مشترک حمید هیراد و راغب که بلیط های آن فروخته شده و قرار بود در شامگاه ۲۴ خرداد در سالن وزارت کشور برگزار شود، به دستور مدیران سالن لغو شد!

کنسرت مشترک

پر بازدید

حمید هیراد و راغب که قرار بود کنسرت مشترک خود را در 24 خرداد 1402 برگزار کنند، به دلایل نامعلومی به دستور مدیران سالن لغو شد. خبر لغو این کنسرت مشترک نه فقط طرفداران بلکه حمید هیراد و راغب را شوکه کرده است. حمید هیراد و راغب که کنسرت مشترک زیادی برگزار می کنند، دو خواننده های محبوب و پرطرفدار سبک پاپ هستند.

لغو کنسرت های وزارت کشور

بهمن بابازاده (خبرنگار حوزه موسیقی) خبر داد که «با اعلام ممنوعیت برگزاری کنسرت در سالن وزارت کشور تا زمان نامشخص، کنسرت مشترک «حمید هیراد» و «راغب» که قرار بود شامگاه ۲۴ خرداد در سالن وزارت کشور برگزار شود و کلیه بلیت‌های آن هم به فروش رسیده بود، به دستور مدیران سالن لغو شد! این در حالی است که مدیران سالن وزارت کشور روز گذشته با نصب تابلویی در مقابل سالن، علت لغو کنسرت رضا بهرام را نقص فنی عنوان کرده بودند.

کنسرت حمید هیراد و راغب

به نظر می‌رسد دلایل دیگری از جمله موضوع #حجاب و انتشار برخی ویدیوها باعث لغو همیشگی کنسرت‌ها در بزرگترین سالن کنسرت کشور شده است. مدیران سالن وزارت کشور در تماس‌های متعدد من، حاضر به گفتگو در این باره نشدند. این در شرایطی ست که دفتر موسیقی وزارت ارشاد نیز از دیروز در یک سکوت تمام عیار به سر می‌برد و هیچ واکنشی به اتفاقات و اخبار منتشر شده، نداشته است.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر