شناسه خبر: ۱۷۲
لینک کوتاه کپی شد

امیر مقاره | امیر مقاره را در فهرست جذابترین مرد سال

امیر مقاره بین 100 مرد جذاب جهان در سال 2022 | جذابیت آقای خواننده خبرساز شد + عکس

مجله تی سی کندلر در جدیدترین آپدیت خود نام امیر مقاره را به فهرست جذابترین مرد سال افزود.

امیر مقاره

پر بازدید

امیر مقاره متولد 3 دی 1374 در تهران می باشد. امیر مقاره با سرودن شعر فعالیت هنری خود را آغاز کرد. امیر مقاره که خودش گفته است پیک موتوری بود با پیوستن به ماکان بند و همکاری با آنها به شهرت خود رسید. امیر مقاره تجربه مدلینگی را در کارنامه خود دارد و به تازگی بازی در یکی از سریال های نمایش خانگی را تجربه کرده است. امیر مقاره و ماکان بند با ترک هر بار این درو به اوج شهرت رسیده و شناخته شدند.

به گزارش رکنا، سایت TC Candler توی لیستی ۱۰۰ مرد جذاب جهان در سال ۲۰۲۲ منتشر کرد که هنری کویل به عنوان جذاب ترین مرد جهان انتخاب شد.

همچنین امیر مقاره خواننده ایرانی هم بین ۱۰۰ نفر حضور دارد.

امیر مقاره

5 ایرانی در میان نامزدهای زیباترین چهره سال ۲۰۲۲ مجله «تی سی کندلر»

محمدرضا گلزار، گلشیفته فراهانی، هدیه تهرانی، گلشن برازش و سام اصغری توسط وب سایت تی سی کندلر در میان نامزدهای زیباترین افراد جهان در سال ۲۰۲۲ قرار گرفتند.

وب سایت TC Candler از سال ۱۹۹۰ به این سو، هرساله فهرستی ۱۰۰ نفره از زیباترین مردان و زنان جهان را با نام Most Beautiful Faces List منتشر می‌کند. این پروژه که در ابتدا بسیار کوچک بود حالا تبدیل به پدیده‌ای در دنیای اینترنت شده و در این ۳۰ سال، صدها میلیون نفر فهرست‌های منتشر شده را مشاهده کرده اند.

پیش از این گلشیفته فراهانی و یک مدل اینستاگرامی به نام کیمیا حسینی در فهرست نهایی زیباترین چهره‌های دنیا قرار گرفته بودند. فراهانی و حسینی در پایان سال ۲۰۲۱ به ترتیب رتبه‌های شصت و سوم و بیست و یکم را از آن خود کرده بودند. این دهمین باری است که فراهانی در این فهرست قرار می‌گیرد. بالاترین رتبه‌ای که وی تا کنون کسب کرده، چهارمی در سال ۲۰۱۶ بوده است.

ترلان پروانه، بازیگر سینما نیز در سال ۲۰۱۹ به عنوان یکی از نامزدهای تی سی کندلر معرفی شد که به فهرست نهایی راه پیدا نکرد. او در سال ۲۰۲۰ دومرتبه به عنوان یکی از نامزدهای زن مطرح شد که این بار رتبه‌ی هشتاد و هشتم فهرست صدتایی را به خود اختصاص داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر