شناسه خبر: ۱۸۰۵
لینک کوتاه کپی شد

لیلا اوتادی | خبر ازدواج لیلا اوتادی

بعد از محمدرضا گلزار، لیلا اوتادی هم ازدواج کرد!

لیلا اوتادی ساعاتی پیش، با خبر ازدواجش همه را شوکه کرد!

لیلا اوتادی

پر بازدید

ترین تاپ:

لیلا اوتادی یکی از بازیگران زن ایرانی است که ساعاتی پیش خبر ازدواجش در فضای مجازی منتشر شد. لیلا اوتادی با انتشار عکسی در اینستاگرام خبر ازدواج خود را به اشتراک گذاشت. لیلا اوتادی در صفحه اینستاگرام خود نوشت «در حال پرو لباسم» و با این جمله عکسی با لباس عروس از خود به اشتراک گذاشت.

خبر ازدواج لیلا اوتادی صحت دارد؟

لیلا اوتادی ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمد. او در دوران کودکی به بازیگری علاقه‌مند شد. اوتادی دانش‌آموختهٔ کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. او کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساختهٔ ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

لیلا اوتادی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران است. لیلا اوتادی در سال 1381 با بازی در فیلم چشمان سیاه به کارگردانی ایرج قادری وارد عرصه بازیگری شد. او با بازی در سریال مهر و ماه سید فیاض موسوی دیده شد.

لیلا اوتادی فیلم چپ دست به کارگردانی آرش معیریان، نویسندگی بهمن معتمدیان و تهیه کنندگی منوچهر زبردست و داریوش بابائیان ساخته سال 1384 است. داستان در این فیلم لیلا اوتادی نقش دختری فراموشکار را بازی میکند که مشکلات عدیده ای را به وجود می آورد. لیلا اوتادی در سال 1385 اولین کار مناسبتی خود را در سریال آخرین گناه به کار گردانی حسین سهیلی زاده بازی کرد.

لیلا اوتادی ساعاتی پیش با انتشار عکسی با لباس عروس در اینستاگرام خود، شایعاتی را مبنی بر ازدواج وی رقم زده است. ولی هنوز به طور علنی مشخص نیست که آیا او ازدواج کرده است یا خیر!

ازدواج لیلا اوتادی

 

آیا این خبر مفید بود؟

  • ستایش ارسالی در

    قربونت برم خیلیییییییییی خوبی من بزرگ بشم حتمن یسر میام پیشتون 😍 خانم لیلا اوتادی خواهر عزیزم

  • ستایش ارسالی در

    عروسیتونم مبارک باشه خشبخت شین 🌹🌹🌹

ارسال نظر