شناسه خبر: ۱۸۲
لینک کوتاه کپی شد

غذا با سیب زمینی | لیست غذا با سیب زمینی، ساده اما خوشمزه

غذا با سیب زمینی | لیست چند غذای خوشمزه با سیب زمینی برای ناهار یا شام

سیب زمینی از پر مصرف ترین مواد غذایی در سراسر جهان محسوب می شود که با آن می توانیم انواع غذاهای فوری و مجلسی را درست کنیم.برای تهیه غذا با سیب زمینی این لیست را حتما ببینید.

غذا با سیب زمینی | لیست چند غذای خوشمزه با سیب زمینی برای ناهار یا شام

پر بازدید

شاید بخواهید برای ناهار یا شامتون غذا با سیب زمینی درست کنید، از انجایی که سیب زمینی در آشپزی ایرانی هم از جایگاه ویژه ای برخوردار است و غذاهای بسیار محبوب و پرطرفداری با آن تهیه می شود، لیستی از چند غذا با سیب زمینی برای شما تهیه کردیم. از سیب زمینی علاوه بر غذاهای خوشمزه میان وعده های بسیار محبوبی هم درست می شود که از شناخته شده ترین این میان وعده ها می توان به چیپس سیب زمینی، سیب زمینی سرخ کرده و … اشاره کرد.

لیست غذا با سیب زمینی

 1. کوکو سیب زمینی خام یکی از غذاهای فوری و خوشمزه ایرانی است که تفاوت آن با کوکو سیب زمینی معمولی این است که سیب زمینی را قبل از اضافه کردن به دیگر مواد نمی پزیم و به صورت خام استفاده می کنیم.
 2. سیب زمینی تنوری از پیش غذاهای خوشمزه و سالم بین المللی است که می توانیم از آن به عنوان غذای اصلی نیز استفاده کنیم.
 3. سیب زمینی سرخ کرده که از محبوب ترین پیش غذاهای فست فودی در سراسر جهان است که می توانیم آنرا به عنوان میان وعده نیز درست کنیم.
 4. رولت سیب زمینی یکی از غذاهای خوشمزه بین المللی است که ظاهری مجلسی و لاکچری دارد و به همین دلیل می توانیم از آن به عنوان غذای کامل یا پیش غذا در مهمانی های خود استفاده کنیم.
 5. سمبوسه سیب زمینی هم یکی از محبوب ترین غذاهای خیابانی محسوب می شود که کمتر کسی را می توانیم بیابیم که آنرا نپسندد.
 6. کوکوی شکم پر یکی دیگر از غذاهای مجلسی است که می توانیم با سیب زمینی درست کنیم، برای مغز این کوکو به دلخواه می توانیم از انواع مواد غذایی مثل گوشت چرخ کرده، گوشت مرغ و … استفاده کنیم.
 7. سیب زمینی بامیه ای هم نوعی سیب زمینی سرخ شده می باشد که روش تهیه آن کمی با سیب زمینی سرخ کرده معمولی متفاوت است.
 8. گراتن سیب زمینی یکی از انواع غذاهای مجلسی بین المللی است که می توانیم آنرا برای مهمانی ها و مجالس خود تهیه کنیم.
 9. کوکو رشته ای هم یکی دیگر از روش های تهیه کوکو سیب زمینی است که در تهیه آن می توانیم از انواع مواد غذایی مانند پنیر پیتزا و سبزیجات معطر استفاده کنیم.
 10. سیب زمینی پنیری از غذاهای فست فودی محسوب می شود که خیلی خوشمزه و پرطرفدار است و در عین حال خیلی سریع آماده می شود.
 11. هش براون یکی از غذاهای محبوب در کشور امریکا است که شباهت زیادی به کوکوهای ما ایرانی ها دارد. این غذای خوشمزه معمولا به عنوان میان وعده یا صبحانه سرو می شود.
 12. آلو تیکا یکی از انواع غذاهای خوشمزه کشور هندوستان است که طعم بسیار تند و تیزی دارد. البته می توانید از ادویه های کمتری در پخت این غذا استفاده کنید.
 13. اسکالوپ سیب زمینی یکی از انواع غذاهای لاکچری است که با سیب زمینی تهیه می شود. این غذا ظاهر خوبی دارد و یم توانید از ان به عنوان پیش غذا هم استفاده کنید.
 14. سیب زمینی رتتویی هم یکی از غذاهایی است که باب میلی ما ایرانیان است و طعمش شبیه به سیب زمینی پنیری می باشد.
 15. پنکیک سیب زمینی یکی از غذاهای خوشمزه کشور آلمان است که می توانیم از آن به عنوان یک شام یا ناهار سبک استفاده کنیم.
 16. سیب زمینی پفکی مارپیچی یکی از پیش غذاهای فوری و خوشمزه ای است که با سیب زمینی درست می شود. البته سیب زمینی پفکی هم می تواند در برخی موارد مانند سیب زمینی سرخ کرده به عنوان یک وعده کامل مورد استفاده قرار گیرد.

دوستان عزیز این لیست به مرور زمان کامل تر می شود، پس توصیه می کنیم باز هم به این صفحه سر بزنید. دستور تهیه هر کدام از غذاهای نامبرده هم به تدریج به سایت اضافه خواهد شد.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر