شناسه خبر: ۱۸۷۵
لینک کوتاه کپی شد

بازیکن فوتبال | قتل بازیکن فوتبال

دروازه بان تیم مس کرمان به قتل رسید!

متاسفانه در اتفاقی باور نکردنی گلر تیم مس کرمان با شلیک گلوله به قتل رسید!

علیرضا شهریاری‌پناه

پر بازدید

در اتفاقی باور نکردی علیرضا شهریاری‌پناه، دروازه‌بان جوان تیم امید مس کرمان با شلیک گلوله به قتل رسید. باشگاه مس کرمان طی اطلاعیه ای درگذشت دروازه‌بان تیم امید خود، با نام علیرضا شهریاری‌پناه را تایید کرد. در ادامه علت درگذشت دروازه‌بان تیم امید مس کرمان، علیرضا شهریاری پناه را شرح داده ایم. 

علت قتل دروازه‌بان تیم مس کرمان، علیرضا شهریاری‌پناه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان اظهار داشت: قاتل که با یکی از اعضای خانواده شهریاری پناه دچار مشکل شده بوده بعد از درگیری سه تیر به پا‌های وی شلیک می‌کند. شهریاری پناه به دلیل اصابت تیر به یکی از رگ‌های پایش دچار خونریزی شدید شده و به بیمارستان منتقل می‌شود. متاسفانه به دلیل خونریزی شدید دروازه بان تیم امید مس در بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

دروازه بان مس کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از قتل "علیرضا شهریاری پناه" دروازبان ۲۴ ساله تیم امید مس کرمان طی یک نزاع خانوادگی خبر داد. سرهنگ مهدی پورامینایی شبانگاه جمعه در گفتگو با ایرنا افزود: یکی از دروازه‌بان‌های تیم امید مس کرمان به ضرب گلوله در نزاع خانوادگی به قتل رسید.

وی با بیان اینکه قتل دروازه بان تیم مس شب گذشته رخ داده است تصریح کرد: وی توسط یکی از بستگانش و به ضرب گلوله اسلحه شکاری به قتل رسید.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان اظهار داشت: قاتل که با یکی از اعضای خانواده شهریاری پناه دچار مشکل شده بوده بعد از درگیری سه تیر به پا‌های وی شلیک می‌کند.

وی گفت: شهریاری پناه به دلیل اصابت تیر به یکی از رگ‌های پایش دچار خونریزی شدید شده و به بیمارستان منتقل می‌شود. سرهنگ پورامینایی تصریح کرد: متاسفانه به دلیل خونریزی شدید دروازه بان تیم امید مس در بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

قتل دروازه بان

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر