شناسه خبر: ۱۸۸
لینک کوتاه کپی شد

امیر مقاره | سن واقعی امیر مقاره | تاریخ تولد امیر مقاره

لو رفتن سن واقعی امیر مقاره ! | سن خواننده معروف همه را شوکه کرد! + سال تولد

سن واقعی امیر مقاره افشا شد اطلاعات کامل را در ادامه این مطلب از ترین تاپ بخوانید

لو رفتن سن واقعی امیر مقاره ! | سن خواننده معروف همه را شوکه کرد! + سال تولد

پر بازدید

 امیر مقاره متولد سال 74 است و تنها 27 سال سن دارد که سن او بر اساس چهره اش بسیار بیشتر نشان داده می شود. به نقل از مجله نورگرام، امیر مقاره خواننده بسیار مردمی و پرطرفدار ایرانی که در گروه ماکان بند فعالیت می کند 27 سال سن دارد. کمتر کسی می تواند سن امیر مقاره را از روی چهره اش تشخیص دهد.

ماکان‌بندی‌ها در چالش هفت در سه

مسابقه تلویزیونی «هفت در سه» با اجرای دانیال عبادی مسابقه‌ای است که شرکت کننده‌ها مهارت‌های مختلف و آمادگی بدنی و ذهنی خود را در آن به چالش می‌کشند؛ این مسابقه در روزهای آینده میزبان ماکان بند خواهد بود.

در مسابقه هفت  «مجید قمری» قهرمان بادی‌کلاسیک دنیا مهمان دوازدهمین قسمت از مسابقه تلویزیونی «هفت در سه» بود و با شرکت در این مسابقه، مهارت‌های مختلف و آمادگی بدنی و ذهنی خود را به چالش کشید. در این مسابقه رسم است که شرکت کننده این سه فرد دیگر را به چالش و شرکت دراین مسابقه دعوت کند.

مجید قمری همچنین پس از حضور و شرکت در این مسابقه در پستی که در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرد، امیر مقاره یکی از دو خواننده گروه موسیقی ماکان‌بند، مهدی توتونچی مجری ورزشی و ایمان صفا بازیگر تلویزیون را به چالش حضور در مسابقه دعوت کرد.

مسابقه تلویزیونی هفت در سه، تنها مسابقه بزرگ و مهیج اکستریم است که آیتم‌های آن استاندارد بین‌المللی دارند.

این مسابقه کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما و به تهیه‌کنندگی و کارگردانی غلامحسین بای است و اجرای آن را دانیال عبادی، بازیگر تلویزیون و سینما بر عهده دارد. در این مسابقه، مهارت‌های بدنی و آمادگی جسمانی شرکت‌کنندگان به چالش کشیده می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر