شناسه خبر: ۱۸۹۳
لینک کوتاه کپی شد

سایز گرفتن | روش سایز گرفتن انگشتر

می خوای آنلاین انگشتر بخری؟ سایز گرفتن با این سه روش برات آسون میشه + فیلم

ممکنه قصد داشته باشید که غیر حضوری خرید انگشتر انجام بدین اما سایز گرفتن انگشتر رو بلد نیستین؛ ما بهتون میگیم.

سایز گرفتن

پر بازدید

این روزها سایز گرفتن انگشتر برای خیلیا دردسر شده. ممکنه قصد خرید اینترنتی انگشتر داشته باشید اما ندونید که سایز گرفتن انگشتر چطوری انجام میشه. این مطلب بهتون روش سایز گرفتن انگشتر رو آموزش میده تا ساده و بی دغدغه خرید کنید. 

نحوه سایز گرفتن انگشتر

استفاده از نوار کاغذی

یک نوار از کاغذ ببرید که به اندازه کافی بلند باشد و بتواند یک دور کامل به دور انگشت شما بچرخد. از کاغذی استفاده کنید که اندازه کافی ضخیم و محکم باشد که پاره نشود، اما در عین حال به راحتی بتوانید آن را بپیچید. کاغذ هایی که برای چاپگر استفاده می شوند می توانند گزینه مناسبی باشند. وقتی می خواهید کاغذ را برش دهید ، نیازی به اندازه گیری دقیق طول و عرض نیست. فقط کافی است حدس بزنید چه مقدار لازم است که به دور انگشتتان پیچیده شود. 

نوار کاغذی را به دور بند انگشت خود بپیچید به طوری که کاملا اندازه و فیکس آن شود. باید نوار را به دور انگشتی بپیچید که می خواهید حلقه را در آن به دست کنید، در غیر این صورت اندازه اشتباهی به دست می آورید. نوار کاغذی به دور بند انگشت خود بپیچید، نه به دور جایی که دقیقا حلقه را به دست می کنید، به خاطر اینکه سایز انگشتر شما، باید به اندازه بند انگشت تان باشد و بتواند از آن رد شود. وقتی پیچیدن و سفت کردن نوار کاغذی تمام شد، مطمئن شوید که به راحتی می توانید آن را در هر دو جهت بند انگشتتان، حرکت دهید.

جایی که نوار کاغذی به یکدیگر می رسند یک خط بکشید تا مشخص شود. خط را بر روی کاغذ بالایی بکشید. خطی که می کشید، باید دقیقا جایی را نشان دهد که لبه کاغذ نیمه پایین به لبه کاغذ نیمه بالایی برخورد کرده است.

سایز گرفتن

  اگر برای علامت کشیدن بروی کاغذ در حالی که نوار را گرفته اید تا جا به جا نشود، مشکل دارید. از دوست یا یکی از اعضای خانواده یتان کمک بخواهید.

استفاده از یک انگشتر دیگر

 برای اینکار ابتدا قطر داخلی انگشتر خود را با استفاده از خط کش بر حسب میلی متر محاسبه کنید.

حالا عدد به دست آمده را با این جدول مطابقت بدهید. 

سایز گرفتن

اپلیکیشن ring sizer  و طریقه استفاده از آن

 

آیا این خبر مفید بود؟

  • ناشناس ارسالی در

    سلام

  • ناشناس ارسالی در

    من قرضی دارم کمکی بهم کنید

ارسال نظر