شناسه خبر: ۱۹۲
لینک کوتاه کپی شد

معرفی بهترین گجت کاربردی | بهترین گجت کاربردی ۲۰۲۲

معرفی چند گجت کاربردی و جذاب که هرگز قبلا ندیده‌اید

تکتولوژی روز به روز پیشرفت می کند و با اختراع انواع گجت ها زندگی را برای ما آسان تر می کند. در این مقاله چند نوع گجت کاربردی را معرفی می کنیم.

معرفی چند گجت کاربردی و جذاب که هرگز قبلا ندیده‌اید

پر بازدید

همه ما عاشق انواع گجت کاربردی هستیم. گجت‌هایی که زندگی را برای ما ساده‌تر، جذاب‌تر، هوشمندتر و سرگرم‌کننده‌تر می‌کنند.همان طور که می‌دانید، فناوری با سرعت بسیار زیادی درحال‌رشد است. به همین دلیل هم بهتر است تلاش کنید که از این فناوری‌ها عقب نمانید و تاحدامکان از همه آن‌ها آگاه شوید. زیرا این موضوع می‌تواند به شما در استفاده بهینه از آن‌ها کمک بسزایی کند.تعداد  گجت کاربردی در دنیا کم نیست و هرچقدر با آن‌ها آشنا باشیم؛ باز هم گروهی از گجت کاربردی و جذاب هستند که ما ازشان خبری نداریم یا هرگز آن‌ها را ندیدیم.

 

تمیزکننده لباس خودکار سامسونگ

مدت‌ها است سامسونگ دستگاه AirDresser را عرضه کرده و حتی چندین مدل از آن وارد بازار شده است. AirDresser کمک می‌کند بدون صرف وقت همیشه لباس‌هایی تمیز و آماده داشته باشید.

این گجت تا ۹۹ درصد گردوغبار و ذرات دیگر نشسته روی لباس‌ها را در مدت زمانی ۲۵ دقیقه‌ای پاک می‌کند.

گجت کاربردی

چاپگر دستی برای هر سطحی

با Handjet EBS-260 روی هر سطحی از چوب و فلز و سیمان و پلاستیک گرفته تا وسایل و سطوحی که تصور نمی‌کنید؛ متن و تصاویری با جزئیات کامل چاپ کنید. متن و جزئیات آن را از طریق یک صفحه لمسی تنظیم و به این چاپگر دستی خواهید داد.

گجت کاربردی

ارسال پیام عشق خلاقانه

زیبا است و به روشی بسیار خلاقانه و غافل‌گیرکننده می‌تواند پیام محبت‌آمیز و عاشقانه شما را به دیگران برساند. کافی است کلید قلب مانند روی جعبه Lovebox Modern Love Note Messenger را فشار دهید تا کمی بچرخد و درب جعبه باز شود و پیام شما را نشان دهد.

گجت کاربردی

خنک‌کننده قابل حمل

خنک‌کننده‌های قابل حمل در سال‌های اخیر رو به افزایش هستند و Cool Human Hands-Free Portable Body Cooler یکی از بهترین‌های آن‌ها است. این گجت را به کمربند و شلوار خود بسته تا هوای خنکی در زیر پیراهن حس کنید.

گجت کاربردی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر