شناسه خبر: ۱۹۶۱
لینک کوتاه کپی شد

تبدیل صدا به متن | معرفی سایت تبدیل صدا به متن

تو بخون هوش مصنوعی تایپ می کنه | معرفی سه سایت عالی برای تبدیل صدا به متن!

زمان و یا حوصله ندارید که کلی متن تایپ کنید. در ادامه سایت های عالی برای تبدیل صدا به متن رو براتون قرار دادیم.

تبدیل صدا به متن

پر بازدید

ترین تاپ:

این روزها داری مقاله یا پایان نامه می نویسی و وقت نداری تایپ کنی؟ خب کلی اپلیکیشن و سایت تبدیل صدا به متن اومده که میتونی ازشون استفاده کنی. ولی خب همه این سایت ها یا اپلیکیشن ها به خوبی نمی تونن تبدیل صدا به متن رو انجام بدن. ما در ادامه بهت سه تا سایت عالی برای تبدیل صدا به متن معرفی می کنیم.

تبدیل گفتار به نوشتار چیست؟

اغلب افراد به طریق های مختلفی با تایپ کردن سر و کار دارند مانند نویسندگان، مدیران، کارمندان و … که هر کدام هدف کارشان از تایپ کردن متفاوت است. این افراد زمان زیادی را برای تایپ کردن صرف می کنند و بیشترین علت این تلف شدن وقت بخاطر این موضوع است که این کاربران آشنایی زیادی با نحوه تایپ کردن و بقیه عوامل وابسته به آن ندارند. این مشکل باعث شده تایپ کردن یک کار خسته کننده و وقت گیر برای کاربران بحساب بیاید. خوانایی، زیبا و تمیز بودن و همچنین راحتر بودن در وارد کردن اطلاعات باعث شده دست نوشته ها کنار بروند و جای خود را با نوشته های تایپی بدهد.

سایت عالی

سایت های تبدیل صدا به متن فارسی برای وبلاگ نویسان، دانشجویان، خبرنگاران، مترجمان و به طور کلی تمام افرادی که با تایپ متن سروکار دارند، مناسب است.

سایت های عالی برای تبدیل صوت به نوشتار

در اینجا سه سایت معرفی شده است که شما می توانید به زبان انگلیسی یا فارسی صحبت کنید و این سایت ها صحبت شما را تایپ کرده و به صورت رایگان و سرعت بالا، متن خود را تحویل بگیرید.

سایت voicetotext.org

سایت speechtexter.com

سایت dictation.io

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر