شناسه خبر: ۲۰۰۸
لینک کوتاه کپی شد

علیرضا بیرانوند | فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند

پیشنهاد جنجالی علیرضا بیرانوند به پرسپولیس برای بازگشت به این تیم!

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس و ملی پوش ایرانی برای بازگشت به پرسپولیس، پیشنهاد جدیدی را به هیئت مدیره این تیم ارائه داد!

علیرضا بیرانوند

پر بازدید

علیرضا بیرانوند دروازه بان و ملی پوش ایرانی اهل خرم آباد است. علیرضا بیرانوند تاکنون افتخارات زیادی را برای فوتبال ایران و تیم پرسپولیس کسب کرده است ولی این روزها درگیر نقل و انتقالات شده است و خبرهایی حاکی از فسخ قرارداد او با تیم پرسپولیس منتشر شده است. در حاشیه این خبرها، علیرضا بیرانوند پیشنهاد جدیدی را برای ماندن در تیم پرسپولی به هیئت مدیره این تیم ارائه کرده است.

پیشنهاد علیرضا بیرانوند برای ماندن در پرسپولیس

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در مقابل درخواست یکی از اعضای هیات مدیره این باشگاه اعلام کرده اگر نیمی از پیشنهاد استقلال برای دو فصل آینده از سوی پرسپولیس به او پرداخت شود، در تیم فعلی خود می‌ماند.

بعد از اینکه علیرضا بیرانوند قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس به صورت یک‌طرفه فسخ کرد، مسئولان باشگاه استقلال که پیشنهادی ۹۵ میلیارد تومانی برای دو سال به او داده بودند، مذاکرات با این بازیکن را جدی‌تر پیگیری کردند تا او را به خدمت بگیرند اما به نظر می‌رسد تمایل بیرانوند برای ماندن در پرسپولیس باعث شده این مذاکرات فعلا بی‌نتیجه بماند.

 

شرط علیرضا بیرانوند

 

شرط بیرانوند برای ماندن در پرسپولیس

درباره مباحث پیرامون علیرضا بیرانوند، خبرها نشان داده است که دیشب (دوشنبه) حسین شهریاری، رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که با بیرانوند از گذشته دوست و رفیق بوده است، به منزل او رفت و برای ماندن این دروازه‌بان در پرسپولیس مذاکراتی با او انجام داد.

در این جلسه بیرانوند می‌گوید که علاقه دارد در پرسپولیس بماند اما ابتدا این باشگاه باید مطالبات او مربوط به فصل گذشته را تسویه کند و از طرف دیگر نیمی از پیشنهاد باشگاه استقلال به عنوان دستمزد دو فصل آینده از سوی پرسپولیس به او پرداخت شود.

با توجه به پیشنهاد ۹۵ میلیارد تومانی استقلال به این دروازه‌بان برای دو فصل، به نظر بیرانوند حاضر شده با مبلغ کمتر از سوی پرسپولیس قید پیشنهاد استقلال را بزند، با شرط آنکه حداقل باشگاه پرسپولیس به اندازه نیمی از پیشنهاد مالی استقلال یعنی حدود ۵۰ میلیارد تومان برای دو فصل آینده با بیرانوند قرارداد ببندد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر