شناسه خبر: ۲۰۱
لینک کوتاه کپی شد

جدیدترین قسمت سریال پدرخوانده منتشر شد

دانلود قسمت ۴ سریال پدرخوانده | قسمت جدید سریال پدر خوانده

سریال پدرخواننده با بازیکنان درجه یک امروز دوشنبه 19 دی ماه منتشر شد

دانلود قسمت ۴ سریال پدرخوانده | قسمت جدید سریال پدر خوانده

به گزارش ترین تاپ، به نقل از غرب تی وی، قسمت ۴ سریال پدرخوانده دوشنبه 19 دی ساعت 8 صبح منتشر می‌شود. پدرخوانده همان مافیای گذشته است امام قانون های جدیدی به آن اضافه شده است که حسابی شما را درگیر خواهد کرد. یک برنامه رئالیتی‌شو به کارگردانی سعید ابوطالب می‌باشد که کامبیز دیرباز به عنوان گرداننده بازی در این برنامه حضور دارد. لوکیشن این رئالیتی‌شو انبار فرضی قاچاق مافیای سیسیل ایتالیا است و در یک سناریو 11 نفره شامل سه مافیا و یک پدرخوانده قدرتمند، 7 شهروند و یک نقش مستقل پیش می‌رود. بازیکنان برای یادگیری بازی جدید یک ماه زمان صرف تمرین کرده‌اند.

دانلود قسمت 4 پدرخوانده

بازیگران سریال پدرخوانده

‎کامبیز دیرباز به عنوان گرداننده، مجید واشقانی، امیرعلی نبویان، بهاره افشاری، حسین سلیمانی، بهنام تشکر، ترلان پروانه، پژمان بازغی، امیرحسین رستمی، امیرمهدی ژوله، کامران تفتی، علی صبوری، سمیرا حسن پور، بیژن بنفشه خواه، شکیب شجره، عباس غزالی، سیما تیرانداز، صحرا اسدالهی، امیرحسین مدرس، معین ضد (زندی)، سید جواد هاشمی، سپند امیر سلیمانی، کمند امیرسلیمانی، حدیث میرامینی، فرزاد حسنی، باربد بابایی، علی صالحی، ارسلان قاسمی، السا فیروز آذر، محمد نادری، میثم درویشان پور، شیدا یوسفی، امیر کربلایی زاده، هومن خیاط، نیکی میربها، ابوالفضل همراه، کیمیا بابایان، مجتبی پوربخش و حسام‌ محمودی هنرمندانی هستند که در این رئالیتی‌شو حضور دارند.

داستان سریال پدرخوانده

مافیا، یک بازی شناخته شده نقش مخفی‌ست که بر اساس استدلال و استنتاج پیش می‌رود. در پدرخوانده بازیگران و هنرمندان محبوب، مافیا را حرفه‌ای‌تر و با کارت‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌کنند.

درباره سریال پدرخوانده

فصل اول رئالیتی شوی پدرخوانده به کارگردانی سعید ابوطالب که با حضور بهترین‌های مجموعه «شب‌های مافیا» و تعدادی از چهره‌های جدید آغاز شده بود، به پایان رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر