شناسه خبر: ۲۱۱۴
لینک کوتاه کپی شد

قهوه ترک | سریال قهوه ترک از پلتفرم فیلم نت

جدیدترین قسمت سریال قهوه ترک منتشر شد + لینک دانلود

صبح چهارشنبه 21 تیر؛ قسمت 8 سریال قهوه ترک منتشر شد. شما می توانید از طریق سایت ترین تاپ تیزر قسمت جدید را مشاهده کنید و این قسمت را دانلود کنید.

قهوه ترک

پر بازدید

 سارا رسول زاده، حامد بهداد و امیر جعفری بازیگرانی هستند که این روزها از طریق سریال قهوه ترک مهمان خانه هایتان شده اند. قهوه ترک محصول پلتفرم فیلم نت است و حدودا یک ماه از پخش آن می گذرد. برای اطلاعات بیشتر درباره سریال قهوه ترک با ما همراه باشید. 

سریال قهوه ترک 

درباره سریال

فیلمنامه « قهوه ترک» را محمد رضایی راد براساس طرح مشترکی از خودش و نغمه ثمینی به نگارش درآورده است. ثمینی پیش از این در شبکه خانگی فیلمنامه سریال موفق «شهرزاد» را با همکاری حسن فتحی نوشته بود.

خلاصه داستان 

ماجرا از آنجایی شروع می‌شود که ترانه از طریق فضای مجازی با پسری به نام پرهام آشنا می‌شود. او که پرستار است، کارش را از دست می‌دهد و با یک گروه موسیقی خیابانی همکاری می‌کند. پرهام جوانه رویایی را در دل ترانه می‌کارد که برای رسیدن به آن هر خطری می‌کند. ترانه برای رسیدن به پرهام ابتدا به ترکیه می‌رود و قصد دارد بعد از آن به آلمان سفر کند ... .

تیزر قسمت جدید سریال قهوه ترک

 

 

منتظر چه سریال های خانگی باشیم؟ 

بازیگران سریال قهوه ترک

حامد بهداد ، سارا رسول‌زاده، امیر جعفری، مجتبی پیرزاده، امیر نوروزی، بهاره کیان‌ افشار، شاهرخ فروتنیان، عرفان ناصری، فرید سجادی‌حسینی، پیام احمدی‌ نیا در قهوه ترک بازی کرده اند. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر