شناسه خبر: ۲۱۶
لینک کوتاه کپی شد

زمان پخش سریال پوست شیر

سریال پوست شیر چه زمانی پخش می شود؟ | دانلود سریال پوست شیر

سریال پوست شیر با بازی شهاب حسینی و هادی حجازی فر جزو پر طرفدارترین سریال های نمایش خانگی است.

سریال پوست شیر چه زمانی پخش می شود؟ | دانلود سریال پوست شیر

پر بازدید

سریال پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی، نویسندگی رضا بهاروند، جمشید محمودی، تهیه‌کنندگی نوید محمودی در ژانر پلیسی  و جنایی است پخش خود را از ابتدای مهرماه آغاز کرد.فصل اول سریال پوست شیر در 8 قسمت پخش گردید. سریال پوست شیر موضوعی متفاوت و جذاب دارد که طرفداران زیادی را جذب خود کرده است.

سریال پوست شیر چه زمانی و از کجا پخش می شود ؟

سریال پوست شیر چهارشنبه هر هفته ساعت 20 (8 شب) در سایت فیلم نت پخش میگردد.

سریال پوست شیر چند قسمت است؟

فصل اول این سریال در 8 قسمت پخش میگردد . همچنین مجموعا با فصل دوم سریال حدود 20 قسمت است.

بازیگران سریال پوست شیر

شهاب حسینی،هادی حجازی‌ فر ،پردیس احمدیه ، پانته‌ آ بهرام، بابک کریمی , بانیپال شومون , مهرداد صدیقیان , نیلوفر کوخانی ، علیرضا کمالی ، علی اوسیوند ، احسان امانی و بهزاد خلج از جمله هنرمندانی اند که در این مجموعه ایفای نقش می کنند.

 دانلود کامل سریال پوست شیر

داستان و موضوع سریال پوست شیر چیست ؟

نعیم که 15 سال زندانی بوده حالا از زندان آزاد می شود و به دیدار دخترش می رود . در سفر شمال با دخترش , دختر او توسط افرادی دزدیده و کشته می شود . خشم نعیم بر افروخته می شود و خود او به دنبال قاتل ان دخترش میگردد . شهاب حسینی در این سریال نقش یک پلیس را ایفا میکند.

مشکات خود در جریان یک پرونده قتل‌های سریالی دختر کوچکش را از دست داده و حالا مأمور حل معمای این قتل است. این خلاصه‌ای از تمام اتفاقات مهمی است که تا به حال در سریال «پوست شیر» دیده‌ایم. یک پی‌رنگ قوی درباره جنایتی هولناک درباره یک دختر نوجوان.

از این دست قصه‌ها در صفحه حوادث روزنامه‌ها زیاد دیده می‌شود و از طرفی نمونه سینمایی‌اش را در آثار زیاد خارجی و داخلی دیده‌ایم. اما حالا با شاخ و برگ‌ها و ماجراهای فرعی، در سریال «پوست شیر» با قصه‌ای طرف هستیم که نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذشت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر