شناسه خبر: ۲۳۴۳
لینک کوتاه کپی شد

موجودات فرازمینی | وجود موجودات فرازمینی

فرازمینی ها واقعا دیده شدن؟؟ | حرف های ناسا در مورد حضور موجودات فرازمینی بر روی زمین!

بشر تا سال ها پیش از تصور وجود موجودات فرازمینی به خود می لرزید و این روزها برای نخستین بار خبرهایی مبنی بر تایید وجود این موجودات منتشر شده است.

موجودات فرازمینی

پر بازدید

تا به امروز انسان ها از تصور وجود موجودات فرازمینی به خود می لرزیدند. اما این روزها ناسا خبری مبنی بر وجود موجودات فرازمینی منتشر کرده است اما آیا این خبر واقعیت دارد؟ در ادامه مطالبی را در اختیارتان می گذاریم که از وجود این موجودات فرازمینی منتشر شده است.

وجود موجودات فرازمینی را باور کنیم یا نکنیم؟

در جلسه‌ای که روزهای گذشته در کنگره با حضور تنی چند از مهمترین سناتورهای آمریکایی برگزار شد، دیوید گروش به عنوان مهمترین افشاگر در کنار تنی چند از دیگر کارمندان و نیروهای نظامی دولت آمریکا که مدعی دسترسی به چنین اطلاعاتی بودند، بار دیگر ادعای خود مبنی بر دسترسی دولت آمریکا به اشیا و مواد بیولوژیکی غیرزمینی را تایید کردند. موضوعی که در صورت صحت داشتن و تایید نهایی توسط کاخ سفید، می‌تواند نقطه عطفی جدید در تاریخ بشریت باشد!

وجود موجودات فضایی

 در جلسه‌ای که بیشتر شبیه صحنه‌ای از یک فیلم علمی تخیلی بود برای نخستین بار شاهدانی برابر نمایندگان کنگره آمریکا قرار گرفتند و جلسه استماعی درباره موضوع جنجالی برخورد با موجودات فضایی بیگانه برگزار شد.

ستاره این جلسه دیوید گراش افسر اطلاعاتی پیشین بود که سابق بر این با ادعای اینکه دولت آمریکا سفینه دست‌ نخورده‌ موجودات فضایی بیگانه را در اختیار دارد جنجال زیادی به پا کرد.

یوفو یا شی ناشناس پرنده همیشه از موضوعات جذاب برای عموم بوده است و در سال‌های اخیر با گسترش شبکه‌های اجتماعی و اینترنت جذاب‌تر هم شده است. نهادی رسمی چون ارتش آمریکا مدعی شده که فعالانه در تلاش است تا تعداد اندک مشاهده‌هایی را که توضیح واضحی برای آنها وجود ندارد، بررسی کند.

واکنش کاربران به ماجرای ارتباط دولت آمریکا با یوفوها!

دیوید گراش مأمور سابق امنیتی و اطلاعاتی ایالات متحده، در جلسه پرسش و پاسخ UFO در کنگره آمریکا که با حضور دو شاهد برگزار شد، بار دیگر بر دسترسی دولت آمریکا به یوفوها تأکید کرد. پیش‌تر اخباری با مضمون افشاگری سناتورهای آمریکایی از دستیابی دولت این کشور بر بشقاب پرنده‌ها منتشر شده بود. این افراد معتقدند که دولت ایالات متحده ده‌ها سال است که به جمع‌آوری اشیاء و هواپیماهای غیرانسانی پرداخته است و اسرار مربوط به این ماجرا را پنهان کرده است.

گراش آوریل امسال پس از ۱۴ سال سرپرستی پژوهش‌های UAP در وزارت اطلاعات از دولت خارج شد. او در جلسه امروز گفت که شخصاً هیچ تماس مستقیمی با پدیده‌های ناشناخته نداشته است. دانش او از مصاحبه‌های فراوان با مسئولان اطلاعاتی رده بالا و شاهدان عینی می‌آید. بااین‌حال، او در واکنش به درخواست نمایندگان برای افشای نام تعدادی از این مسئولان یا شاهدان اعلام کرد که قادر به انجام این کار در فضای عمومی نیست.

در این جلسه دو شاهد عینی از نیروی دریایی نیز حاضر بودند. «رایان گریوز» (Ryan Graves)، خلبان بازنشسته نیروی دریایی، پیش‌تر اعلام کرده بود که «هر روز برای حداقل چند سال» در خارج سواحل اقیانوس اطلس ایالات متحده با UAPها برخورد داشته است.

فرازمینی ها

آیا موجودات فضایی روی زمین وجود دارند؟

زمانی که نَه یک نفر! بلکه سه کهنه سرباز از ارتش ایالات متحده در جلسه استماع در مورد یوفوها در جایگاه شاهد حضور داشته باشند، می‌توان انتظار افشاگری‌های تکان دهنده‌ای را داشت.

یکی از این سه نفر، دیوید فراور(David Fravor) است که یکی از کهنه سربازان هوانورد نیروی دریایی ایالات متحده و شاهد یک شیء پرنده بوده که حضور آن در سال ۲۰۰۴ با دوربین بر فراز اقیانوس آرام ثبت شده است.

وی گفت که آن فناوری که نزدیک به ۲۰ سال پیش شاهد آن بوده، بسیار برتر از آن چیزی است که ایالات متحده حتی به دنبال توسعه آن در دهه آینده است.

گراش که قبلاً مدعی شده بود که ایالات متحده «سفینه فضایی غیرانسانی» در اختیار دارد، در طول این جلسه استماع، ضمن سوگند خوردن، این موضوع را دوباره تکرار کرد و هنگامی که پرسیده شد که آیا آن فضاپیما خلبانی هم داشته است یا خیر، ادعا کرد برخی مواد بیولوژیکی غیر انسانی نیز کشف شده است.

گراش تا آنجا پیش رفت که ادعا کرد دولت ایالات متحده از دهه ۱۹۳۰ این دانش را در اختیار دارد، اما ترجیح داد در جریان این جلسه استماع عمومی جزئیات بیشتری را فاش نکند.

گفتنی است که اوایل این ماه، یک پژوهشگر ایتالیایی نیز ادعای مشابهی با گراش داشت، مبنی بر اینکه یک بشقاب پرنده در زمان حکومت "بنیتو موسولینی" در خاک این کشور سقوط کرده است و ایالات متحده اکنون این فضاپیما را در اختیار دارد.

در هر حال، گراش در طول این جلسه استماع از ارائه اطلاعات دقیق در مورد محل اختفای این مواد بیولوژیکی یا فناوری‌های بیگانه خودداری کرد. با این وجود، او تاکید کرد که این اظهارات در مورد منشأ آنها بر اساس گزارش‌های افرادی است که مستقیماً در برنامه‌های دولتی مشارکت داشته‌اند و تا به امروز همچنان فعالانه روی آنها کار می‌کرده‌اند.

 

موجودات فضایی

پنتاگون تکذیب کرد

البته نکته درخور ‌توجه این است که هیچ افشاگری جدیدی درباره بیگانگان وجود نداشت؛ اما ادعاهای حیرت‌انگیزی از سوی شاهدان مطرح شد که انگار آمریکا درصدد پنهان‌کردن مشاهدات و داشته‌هایش است. هرچند پنتاگون به‌سرعت ادعاهای مطرح‌شده درباره پنهان‌کاری را تکذیب کرد و در بیانیه آمده است: «طبق گزارش بازرسان، هیچ اطلاعات قابل تأییدی برای اثبات ادعاهایی مبنی بر وجود برنامه‌هایی درباره در اختیار داشتن مواد به‌دست‌آمده از فرازمینی‌ها یا مهندسی معکوس آثار به‌جامانده از آنها در گذشته یا در‌حال‌حاضر وجود ندارد».

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر