شناسه خبر: ۲۴۰
لینک کوتاه کپی شد

مهدی طارمی | مهدی طارمی در پرتو

درخواست جدید باشگاه پورتو از مهدی طارمی | مهدی طارمی شوکه شد! + جزئیات

مهدی طارمی علاقه ویژه‌ای به پورتو دارد و در لیگ پرتغال هم بخوبی جا افتاده و به افتخارات بسیاری دست یافته. به همین دلیل او بی‌میل نیست قراردادش را با پورتو تمدید کند

درخواست جدید باشگاه پورتو از مهدی طارمی | مهدی طارمی شوکه شد! + جزئیات

پر بازدید

مهدی طارمی مهاجم شماره تیم ملی که در این دوره ازرقابت‌های جام جهانی موفق شد با زدن دو گل بهترین مهاجم فوتبال ایران در ادوار جام‌های جهانی لقب بگیرد. بنابراین مهدی طارمی یکی از بهترین مهاجمان از نظر تعداد شوت به دروازه حریفان است. مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پورتو پرتغال در این دوره در سه بازی و مجموع 270 دقیقه موفق شده 2 شوت در چارچوب به سمت دروازه حریفان شلیک کند و در رده ششم بهترین‌ها جای بگیرد.

باشگاه منچستریونایتد در حال مذاکره با ووت وگهورست، مهاجم تیم ملی هلند و باشگاه بشیکتاش است تا این بازیکن را جایگزین «کریستیانو رونالدو» کند. هر چند هنوز انتقال وگهورست به یونایتد قطعی نشده است، اما «ریو فردیناند» مدافع سابق و سرشناس باشگاه منچستریونایتد بار دیگر از جذب مهدی طارمی بازیکن پورتو حمایت کرد و از مدیران یونایتد خواست سراغ این مهاجم ایرانی بروند و درباره او تحقیق و بررسی انجام بدهند.

به گزارش نشریه «مترو» انگلیس، فردیناند در برنامه YouTube Vibe with Five در واکنش به مطرح شدن نام مهاجم هلندی برای حضور در یونایتد، گفت: «اگر من بودم می‌رفتم و طارمی را از پورتو می‌آوردم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر