شناسه خبر: ۲۴۰۵
لینک کوتاه کپی شد

اجاره بهای آپارتمان | جدیدترین اجاره بهای آپارتمان در تهران

حداقل اجاره بهای آپارتمان در مناطق 22 گانه تهران + جدول

در جدولی که مشاهده می کنید حداقل اجاره بهای آپارتمان های تهران در مناطق مختلف را نشان داده ایم.

قیمت مسکن

پر بازدید

اجاره بهای آپارتمان در تهران در ماه های اخیر تغییرات زیادی داشته و تمام قیمت هایی که در ادامه گفته شده است ممکن است دچار تغییر شوند. اجاره بهای آپارتمان که در ادامه به صورت جدول بیان کردیم مربوط به مرداد 1402 بوده و اجاره بهای آپارتمان های زیر 60 متر را بر حسب متر مربع و تومان بررسی میکند. در ادامه بروزترین لیست اجاره بهای آپارتمان در تهران را در مرداد 1402 مشاهده می کنید.

حداقل اجاره بهای آپارتمان در مناطق 22 گانه تهران

 حداقل اجاره‌‌‌بهای مسکن در شهر تهران مربوط به بازه متراژی آپارتمان‌‌‌های کمتر از ۶۰ مترمربع در مناطق مختلف پایتخت است. در شرایطی که این بازه جزو یکی از پرتقاضاترین بازه‌‌‌‌‌‌های مسکونی در بازار اجاره شهر تهران است همواره عرضه این فایل‌‌‌ها نسبت به تقاضای موجود کمتر است.

جدیدترین قیمت آپارتمان های زیر 60 متر در تهران

این موضوع در مناطقی که به دلیل تیپ متراژی ساخت واحدها، عرضه آپارتمان‌‌‌های ریزمتراژ در آنها کمتر بوده پررنگ‌‌‌تر است. اگر چه آپارتمان‌‌‌های تا ۶۰ مترمربع در همه مناطق شهر تهران (۲۲ منطقه) ساخته شده‌‌‌اند اما برخی از مناطق به دلیل عرضه سهم بیشتری از واحدهای مسکونی ریزمتراژ نسبت به سایر مناطق به عنوان کانون عرضه آپارتمان‌‌‌های با مساحت کم، شناخته می‌‌‌شوند.

قیمت اجاره بها مسکن

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر