شناسه خبر: ۲۴۴۱
لینک کوتاه کپی شد

فال حافظ روزانه | فال حافظ متولدین ماه ها

فال حافظ روزانه | تعبیر فال حافظ 19 مرداد 1402

فال حافظ روزانه متولدین ماه های مختلف برای روز 19 مرداد 1402 را در سایت ترین تاپ بخوانید.

فال حافظ

پر بازدید

ترین تاپ:

برای دیدن فال حافظ امروز ابتدا به خدا توکل کنید سپس صلواتی برای حافظ نثار فرمایید و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید. انشاالله فال حافظ امروز شما سرشار از حس خوب باشد. «ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، تو محرم هر رازی، تو را به خدا به شاخ نباتت قسم می دهم هر آنچه برایم صلاح بینی آشکار سازی.» در ادامه می توانید فال حافظ امروز خود را بخوانید.

فال حافظ امروز متولدین‌ فروردین

فتوی پیر مغان دارم و قولی ست قدیم

که حرام است می آن جا که نه یار است ندیم

چاک خواهم زدن این دلق ریایی چه کنم

روح را صحبت ناجنس عذابی ست الیم

تعبیر فال حافظ

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که به قولی که داده اید عمل کنید. از صحبت کردن با نامحرمان بپرهیزید. مدت هاست که در پی حاجت خودتان به این در و آن در می زنید. فکر می کنید دیگران از عهدی که با شما بسته اند پشیمان شده اند. امید داشته باشید که گره کارتان باز می شود و کسانی کمک تان می کنند به شرط اینکه به نصایح آنها گوش کنید. به لطف خدا از دامی که برایتان پهن کرده اند رهایی پیدا می کنید و شیطان را شکست می دهید و به دولت و نیکبختی می رسید.

فـال حـافـظ امروز متولدین اردیبهشت

چگونه شاد شود اندرون غمگینم

به اختیار که از اختیار بیرون است

ز بیخودی طلب یار می‌کند حافظ

چو مفلسی که طلبکار گنج قارون است

تـعـبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد. شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

فـال حـافـظ امروز متولدین خرداد

نرگس همه شیوه‌های مستی

از چشم خوشت به وام دارد

ذکر رخ و زلف تو دلم را

وردیست که صبح و شام دارد

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که هرکس در خانه او را زد ناامید بر نمی گردد. پس برای بازگشت سلامتی دست به سوی او دراز کنید. از او بخواهید که در ازای سلامتی، روح و جسم خویش را در راهش صرف کنید. خداوند هم به این حسن نیت شما از سر گناه تان خواهد گذشت. ان شاالله.

تعبیر فال شمع ۱۸ مرداد ماه ۱۴۰۲

فـال حـافـظ امروز متولدین تیر

میل من سوی وصال و قصد او سوی فراق

ترک کام خود گرفتم تا برآید کام دوست

حافظ اندر درد او می‌سوز و بی‌درمان بساز

زان که درمانی ندارد درد بی‌آرام دوست

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید که در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستان تان هم مثل شما رفتار کنند، زیرااین خصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید.

فـال حـافـظ امروز متولدین مرداد

کس ندیده‌ست ز مشک ختن و نافه چین

آن چه من هر سحر از باد صبا می‌بینم

دوستان عیب نظربازی حافظ مکنید

که من او را ز محبان شما می‌بینم

تـعـبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ شما می گوید انسان آینده نگر و عاقلی هستید. همیشه می گویید باید دید در آینده چه پیش می آید و نتیجه کار چه می شود. کاری را از روی هوس انجام نمی دهید اگر آن کار همراه با درد و رنج باشد ولی می دانید که در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب و عالی را در پی دارد. دوستان تان شما را مسخره می کنند ولی اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.

فـال حـافـظ امروز متولدین شهریور

کسی به وصل تو چون شمع یافت پروانه

که زیر تیغ تو هر دم سری دگر دارد

به پای بوس تو دست کسی رسید که او

چو آستانه بدین در همیشه سر دارد

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد به هر کسی که ظاهر عالی و خوب داشت اعتماد نکنید. حرف های زیبا و باادب او شما را تحت تاثیر قرار ندهد. شاید او طبل توخالی است. به حرف و نصیحت کسی گوش کنید که واقعا برایتان دل می سوزاند و باتجربه تر از شماست. دل تان می خواهد به یک سفر بروید؛ برایتان خوب است.

فـال حـافـظ متولدین مهر

چو سرو اگر بخرامی دمی به گلزاری

خورد ز غیرت روی تو هر گلی خاری

ز کفر زلف تو هر حلقه‌ای و آشوبی

ز سحر چشم تو هر گوشه‌ای و بیماری

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که دست به سوی هر گلی دراز می کنید خاری از آن به دست تان می نشیند یعنی به هر کسی که عشق می بازید ضرر می بینید. بسیار ناراحتید، فکر می کنید شکست خورده اید. مدام شکوه می کنید. دل تان را صاف و باز هم امتحان کنید. شعارتان این باشد که تا پیروز نشوم از پای نمی نشینم.

فـال حـافـظ امروز متولدین آبان

دارم امید عاطفتی از جناب دوست

کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او

گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که  دوستی به تو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف وحالت نیکو می شود.

فـال حـافـظ امروز متولدین آذر

زاهد ار رندی حافظ نکند فهم چه شد

دیو بگریزد از آن قوم که قرآن خوانند

گر شوند آگه از اندیشه ما مغبچگان

بعد از این خرقه صوفی به گرو نستانند

تـعبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ شما می گوید که شما پیشنهاد خودتان را داده اید. حالا منتظر جواب هستید. از سرگردانی نجات پیدا می کنید. عهدی خواهید بست و امانتی را خواهید گرفت که باید تا آخر عمر از او مراقبت کنید. در کاری که انجام می دهید از دروغ و بزرگنمایی پرهیز کنید. اگر دروغ بگویید مستحق هجران و دوری هستید. قرآن زیاد بخوانید تا شیطان همیشه از شما دور باشد.

تعبیر فال تاروت امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

فال حافظ امروز متولدین دی

دیدیم شعر دلکش حافظ به مدح شاه

یک بیت از این قصیده به از صد رساله بود

آن شاه تندحمله که خورشید شیرگیر

پیشش به روز معرکه کمتر غزاله بود

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید که نتیجه صبر خودت را می بینی. رنج هایی که کشیده ای به سر آمده و حالا نوبت بخت و مراد است. دولت با تو مساعدت کرده، پس قدر این همه عنایت الهی را بدان. در اصل آنچه را در گذشته کاشته ای امروز درو می کنی و به نیت خودت خواهی رسید.

فـال حـافـظ امروز متولدین بهمن

گفتند خلایق که تویی یوسف ثانی

چون نیک بدیدم به حقیقت به از آنی

شیرینتر از آنی به شکرخنده که گویم

ای خسرو خوبان که تو شیرین زمانی

تفسیر فال حافظ

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که حسن و صفات ظاهری و باطنی شما بسیار است. گناه نمی کنید و هر سخن تان به شیرینی شکر است که همه از آن فیض می برند. مرادی دارید که رسیدن به آن را محال می دانید ولی آنقدر مقاوم و پابرجا هستید که هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند شما را ناامید کند، پیش کسی گریه نکنید زیرا دشمنان تان شاد می شوند.

فـال حـافـظ امروز متولدین اسفند

نکته ناسنجیده گفتم دلبرا معذور دار

عشوه‌ای فرمای تا من طبع را موزون کنم

زردرویی می‌کشم زان طبع نازک بی‌گناه

ساقیا جامی بده تا چهره را گلگون کنم

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید مدام در حال فکر کردن هستید و می خواهید راهی پیدا کنید تا کسی را به فراموشی بسپارید. دیگر خسته و رنجور شده اید اما باز هم نمی توانید از یار دست بکشید. پس دست به دعا بردارید و از خدا بخواهید صبر و مقاومت شما را بیشتر کند تا بتوانید به منظور و نظر خودتان برسید. ان شاالله

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر