شناسه خبر: ۲۴۸۳
لینک کوتاه کپی شد

خلافی خودرو | استعلام خلافی خودرو

بدون پرداخت هزینه و در کمترین زمان استعلام خلافی خودرو رو بگیر

خلافی خودرو رو چطوری و از کجا بگیریم؟ میشه بدون مراجعه به جایی خلافی خودرو گرفت؟ تو این خبر ما راهنماییتون می کنیم.

خلافی خودرو

پر بازدید

خلافی خودرو در واقع تخلفاتی هست که توسط خودرو انجام دادین و جریمه ها باید پرداخت بشن. در صورتی که مبالغ خلافی خودرو پرداخت نشه ممکنه باعث توقیف خودرو و نمره منفی گواهینامه راننده بشه. تو این خبر بهتون توضیح دادیم که خلافی خودرو رو چطوری بگیرین. با ترین تاپ همراه باشین.

 دریافت خلافی با کد USSD

با هر مدل گوشی که دارید بدون نیاز به اینترنت، می‌توانید کد #۱۱۰*  را شماره گیری کرده و  خلافی خودروی خود را دریافت و سپس پرداخت کنید.

شماره پیامکی

برای استعلام خلافی خودرو با اس ام اس کافیست، کد VIN را به شماره معتبر ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید. کد VIN شماره‌ای منحصر به فرد برای هر ماشین، و ترکیبی از اعداد و حروف لاتین بوده که در پشت کارت ماشین درج شده است.

برای فروش خودرو قولنامه کنیم یا مبایعه نامه؟

دریافت خلافی خودرو با تماس تلفنی

در این روش شما می‌توانید با شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸ تماس بگیرید و با وارد کردن کدVIN درج شده در پشت کارت ماشین از میزان جرائم و خلافی خودرو خود اطلاع کسب کنید.

خلافی خودرو

 

 استعلام خلافی خودرو با کد ملی

برای دریافت استعلام خلافی خودرو با کد ملی لازم است در سامانه سخا به آدرس sakha.epolice.ir ثبت‌نام نمایید. شما می‌توانید با وارد کردن کد ملی، شماره خط مالک و شماره کارت خودرو به راحتی وارد سامانه سخا شوید و استعلام رایگان خلافی خودرو خود را دریافت نمایید.

روش خرید طرح ترافیک

از طریق سایت بانک ملی

متداول‌ترین راه پرداخت خلافی، سامانه بانک ملی است. بعد از انتخاب منوی خدمات الکترونیک، گزینه پرداخت قبوض را انتخاب کنید. با وارد کردن شناسه پرداخت و شناسه قبض دریافتی از سایت‌های گفته‌شده، می‌توانید خلافی خودرو را بپردازید. در‌صورتی‌که با میزان تخلفات خودرو مشکل دارید، باید در سایت پلیس راهور یا مراکز پلیس ۱۰+ برای بررسی مجدد درخواست دهید.

دریافت خلافی خودرو از پلیس 10+

 برای این کار، با در دست داشتن کارت خودرو، سند خودرو یا بیمه‌نامه به صورت حضوری به دفاتر پلیس ۱۰+ مراجعه کنید. دقت داشته باشید که اگر مبلغ خلافی شما بیش از یک میلیون تومان است، باید به مراکز راهنمایی و رانندگی مراجعه نمایید. اگر شما پلیس ۱۰+ را انتخاب کرده‌اید، باید این نکته را در نظر بگیرید که علاوه بر صرف وقت و پیدا کردن جای پارک و مسائل دیگر، رقم ۱۷ هزار تومان هم بابت استعلام پرداخت کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر