شناسه خبر: ۲۵۰۴
لینک کوتاه کپی شد

شخصیت شناسی | شخصیت شناسی افراد برای انتخاب دوست

شخصیت شناسی بر اساس نشانه های صور فلکی | فکر میکنی چجور دوستی هستی؟

این خبر یه شرح شخصیت شناسی براساس صور فلکیه که بر اساس ماه تولدتون میگه شما چجور دوستی هستین! این خبر رو با دوستاتون به اشتراک بذارین و ببینین تایید می کنن؟

شخصیت شناسی

پر بازدید

شخصیت شناسی معیار های متفاوتی داره. اینکه شما متولد چه ماهی هستین توی طالع بینی شما خیلی تاثیر داره و اصولا هم شخصیت شناسی بر اساس ماه تولد یا صور فلکی درسته. خب تو این خبر شخصیت شما رو تو دوستی با دیگران بر اساس ماه تولدتون بررسی کردیم. برای اینکه یه نتیجه تست شخصیت شناسی مفید و درست رو بخونید با ما همراه باشین.

بر اساس نشانه های صور فلکی چگونه دوستی هستید؟

فروردین: حمل

جسور، قوی و تیزهوش. شما در میان دوستانتان بیشتر نقش یک برنامه ریز را دارید. در صحنه های اجتماعی بر همه چیز تسلط دارید. همیشه این شما هستید که رستوران، مکان پیک نیک یا سفر بعدی را تعیین می کنید.

اردیبهشت: ثور

شما مثل یک سنگ استوار، قابل اعتماد و وفادار هستید. همه می دانند که برای گفتن یک راز یا هنگام نیاز به کمک می توانند روی شما حساب کنند. متولدین این ماه افرادی سازمان یافته هستند و می توانند همراه و همسفر خوبی باشند. در این دنیای آشفته طبیعت آرام شما باعث می شود اطرافیان جذب تان شوند.

خرداد: جوزا

سیاره حاکم بر برج جوزا عطارد (سیاره ارتباطات) است. شما توانایی برقراری ارتباط با هر فردی را دارید و قادر هستید دوستان متفاوتی داشته باشید که هیچ شباهتی به هم ندارند. همیشه در دسترس هستید و دوستانتان برای گذراندن لحظات خوبشان به دنبال شما می گردند. خیلی زود بدخلق می شوید و هنگام دست پاچگی از کوره در می روید.

متولدین هر ماه چه رازهای پنهانی دارند؟

تیر: سرطان

قلب بسیاربسیار مهربانی دارید و این را همه اطرافیانتان می دانند. از کسانی که شکست خورده اند حمایت می کنید.  خودتان خاص هستید و همیشه دوست دارید با کسانی که با دیگران متفاوت هستند دوست شوید. شما هیچ کادوی تعطیلات و روز تولد را از قلم نمی اندازید. شما شنونده فوق العاده خوبی هستید و خیلی خوب می توانید دیگران را درک کنید.

مرداد: اسد

طبیعت مهربان، خوش بین و گرم شما که با خورشید حکمرانی می شود شما را به فردی پویا و پر انرژی تبدیل کرده است. شما بهترین نگرش ها را دارید و دوستانتان زمانی که می خواهند خوش بگذرانند ابتدا به سراغ شما می آیند.

شهریور: سنبله

انسانی آرام هستید و شرایط را می پذیرید. دوست دارید هر جایی بروید و هر کاری را انجام دهید زیرا معتقدید زندگی خیلی کوتاه است. تحمل دوستانی که نیاز به ترحم داشته باشند را ندارید. مغرورید وبیشتر جذب عشق های خیلی سخت می شوید. بنابراین باید سعی کنید توصیه هایی که به دوستانتان می دهید عملی باشد.

شخصیت شناسی

مهر: میزان

 فوق العادع خوش قلبید .بسیار کنجکاو هستید و دوست دارید درباره خیلی چیزها اطلاعات بدست بیاورید. یکی از ویژگی های بدی که دارید غیبت است . در آخر باید بگویم دوستانتان بهترین ها هستند و سعی کنید هرگز پشت سر آن ها غیبت نکنید.

آبان: عقرب

فداکار و قابل اعتماد هستید. به راحتی با دوستانتان صمیمی نمی شوید. درست است که انسان معتمدی هستید اما سخت اعتماد می کنید و دوستانتان را از میان یک گروه گلچین می کنید. دوستان تان شما را به عنوان درمانشناس خود می شناسند.

آذر: قوس

 شما فردی بسیار ماجراجو و کاوشگر هستید و دوستانتان هر زمان که بخواهند شب خوبی داشته باشند یا بخواهند داستانی را تعریف کنند به شما پناه می آورند.

 یکی از ویژگی های بدی که دارید با طعنه و متلک حرف زدن است. این ویژگی شما خوبی های تان را از بین می برد. با دوستانتان صادق و شوخ طبع باشید.

شخصیت شناسی بر اساس روز تولد

دی: جدی

وقتی دیگران می گویند رهبر گروه یعنی درباره شما حرف می زنند. شما استاد ارتباطات، کاردان و همیشه مصمم هستید.همیشه شما هستید که برنامه سفر با دوستانتان را می چینید. دوست دارید آرامش داشته باشید و از بودن با دوستانتان لذت ببرید. دلتان می خواهد در کارهایتان موفق باشید اما دوستانی که در مراتب بالاتر از شماهستند ضرورتا به شما کمک نخواهند کرد.

بهمن: دلو

متولدین برج دلو بخشنده ترین افراد هستند. شما همیشه دوستی هستید که لباس های تان را به دوستان تان امانت می دهید، توصیه های خوبی به آن ها می دهید و همیشه شانه ای برای گریه کردن آن ها در لحظات سخت دارید.

اسفند: حوت

دوستی های متولدین برج حوت آرام پیش می روند و بادوام هستند. شما بسیار حساس هستید و عادت ندارید هر روز دوست های جدید پیدا کنید. اما با کسی طرح دوستی می ریزید به او می فهمانید که یکی از بهترین دوست ها در نشانه های صور فلکی می توانید باشید.  شما فرد حساسی هستید و احساسات دیگران را درون سازی می کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر