شناسه خبر: ۲۵۱۶
لینک کوتاه کپی شد

سریال موش | معرفی سریال موش

کاشکی حافظم پاک میشد تا از اول سریال موش رو نگاه میکردم! + معرفی

اگر دوست دارین یه سریال جنایی و پلیسی ببینید که تمام شده و لازم نباشه منتظر قسمت جدید بمونید حتما سریال موش رو تماشا کنید.

سریال موش

پر بازدید

این روزها با اینکه حدودا دو سال از پخش سریال موش میگذره اما هنوز هم این سریال جز پرطرفدارترین سریال ها بین کساییه که طرفدار ژانر پلیسی و جنایی هستند. سریال موش چه تو زمان پخش و چه الان به خاطر بازی خوب بازیگراش و فیلمنامه قوی ای که داشت؛ کلی طرفدار پیدا کرد. برای اینکه بیشتر با سریال موش آشنا بشید ترین تاپ رو همراهی کنید.

معرفی سریال موش

سریال موش در ژانر جنایی و معمایی محصول کشور کره جنوبی از بهترین آثار سینمای این کشور است. از نظر روکیدا هیچ ایرادی به‌جز محدودیت در بودجه و تولید وارد بر سریال نیست! سریالی با نویسندگی بسیار قدرت‌مند که تا انتها مخاطب را میخ‌کوب تلویزیون نگاه می‌دارد در انتظار مخاطبان خواهد بود. این سریال در برخی از قسمت‌ها به امتیاز 9.3 دست پیدا کرده است. به‌طورکلی میانگین امتیازات کاربران رسانه IMDb برای این سریال نزدیک به 9 و معادل 8.7 بوده است

 

سریال موش

خلاصه سریال موش

سریال کره‌ای Mouse یا موش، طرح داستانی کاملا سر راستی دارد اما شیوه‌ی روایت می‌تواند در ۲۰ قسمت برای بسیاری از مخاطبین پیچیده به حساب آید. داستان با این ایده شروع می‌شود که دانشمندان ژنتیک کره‌ای توانسته‌اند بخشی از ژنوم انسانی را کشف کنند که می‌تواند تعیین‌کننده‌ی این موضوع باشد که یک انسان بالفطره قاتل است یا خیر. به عبارتی ساده‌تر، در دنیای سریال می‌توان با بررسی ژنتیکی فهمید که یک نوزاد درون رحم مادرش، در آینده قاتل خواهد بود یا خیر. در گام بعدی، موضوع دیگری مطرح می‌شود مبنی بر این‌که مادر با علم به تبدیل شدن نوزادش به یک قاتل روانی، آیا همچنان پذیرای فرزندش خواهد بود یا برای سقط جنین اقدام خواهد کرد؟ این دو مدل موضوع در واقع شکل‌گیری پایه و اساس داستان جنایی سریال موش به شمار می‌روند.

معرفی سریال های ترکی جدید

بازیگران سریال موش

بازیگران اصلی سریال موش لی سونگ گی (Lee Seung-gi) در نقش جونگ با رام، لی هی جون (Lee Hee-joon) در نقش برو مو چی (کاراگاه کو مو چی)، پارک جو هیون (Park Joo-Hyun) در نقش اوه بونگ یی، سو جین کیونگ (Soo-jin Kyung) در نقش چوی هونگ چو می‌باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

  • علی رضا ارسالی در

    بفرستید

ارسال نظر