شناسه خبر: ۲۵۴۲
لینک کوتاه کپی شد

فال هفتگی | فال هفتگی هفته آخر مرداد

تو هفته ی پیش رو، چی در انتظارته؟ | فال هفتگی 28 مرداد تا 3 شهریور

تو این خبر فال هفتگی 28 مرداد تا 3 شهریور رو براتون قرار دادیم. با ترین تاپ همراه باشید تا درباره این هفته بیشتر بدونید.

فال هفتگی

پر بازدید

در فال هفتگی یا فال هفته، آنچه که در یک هفته منتظر شماست و برای شما رخ می دهد؛ پیش بینی شده است. کافی است چشمان خود را بسته و آنچه که دلتان خواهان آن است را نیت کنید تا فال هفتگی درباره نیتتان به شما بگوید. برای اینکه بدانید در هفته جدید چه رویدادهای اتفاق می افتد فال هفتگی ترین تاپ را بخوانید.

فال هفتگی متولدین فروردین

در مورد مسائل مالی حواستان به دخل و خرج بیشتر باشد. برای چشم و هم‌چشمی کاری نکنید که پشیمان بشوید. اخیرا به حرف های شخصی بسیار حساس شده‌اید باید سعی کنید که بر اعصابتان مسلط باشید. سعی کنید بیشتر به بزرگترهای فامیل سر بزنید که به دلجویی شما بسیار نیاز دارند.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

در رابطه عاطفی‌تان یک مسئله ساده آزارتان می دهد، فعلاً به آن فکر نکنید گذشت زمان مشکل‌تان را برطرف می‌کند. مدتی است خیلی نگران هستید، کمی به دیگران حق بدهید تا خودتان به آرامش برسید. از شخصی توقعی دارید که درست و منصفانه نیست، بهتر است او را به حال خودش بگذارید و بی‌دلیل برای خودتان دشمن درست نکنید.

 فال هفتگی متولدین خرداد

این روزها متاسفانه بیش از حد معمول در گذشته و خاطراتتان زندگی می‌کنید، خاطرات شیرین را نگه دارید و سعی کنید خاطرات تلخ را به فراموشی بسپارید. در مقابل کسی که همه چیز حول محور خودش می چرخد و دیگران برایش کوچکترین اهمیتی ندارند بایستید. بلایی از سرتان می گذرد، صدقه بدهید.

شخصیت شناسی بر اساس روز تولد

 فال هفتگی متولدین تیر

شما باید سعی کنید با تلاش مضاعف خود با مشکلات مقابله کنید و خیلی به دیگران متکی نباشید. یک سفر کوتاه روحیه‌تان را بهتر می‌کند. افکار و ایده‌هایتان را در جایی بنویسید، درست زمانی که فکر نمی‌کنید و توقع ندارید به دردتان خواهد خورد.

 فال هفتگی متولدین مرداد

غم و غصه‌ها را از خانه دل بیرون بریزید. کاری انجام داده‌اید که به زودی نتیجه مثبت آن به دستتان می‌رسد. مردم گاهی بدون اطلاعات کافی حرف زیاد می زنند، بیهوده حرص نخورید از این گوش بشنوید و از گوش دیگر بیرون کنید. نشست و برخاست با جمعی فقط شما را خسته می‌کند و انرژی‌تان را می گیرد.

 فال هفتگی متولدین شهریور

بی‌دلیل فکر می‌کنید که شخصی از شما دلخور است، با او تماس بگیرید و همه چیز را برای او توضیح دهید. مراقب مسائل مالی و شغلی خود باشید. وقتی کاری از دست خودتان بر می‌آید چه نیازی به کمک دیگران دارید. گاهی لازم است به ندای درون خود توجه کنید و اطمینان داشته باشید که شما را همیشه به مسیر درست هدایت می‌کند.

 فال هفتگی متولدین مهر

شخصی به قولی که به شما داده پایبند است و در عمل این را به شما ثابت می‌کند. دلتنگی‌تان برای یک عزیز این هفته به اوج خود می‌رسد و کلافه‌تان می‌کند. این که همیشه حق را به خودتان می دهید، شما را در آینده دچار مشکلات بیشتری می‌کند. آخر هفته خوشی پیش رو دارید، تا جایی که می توانید از آن لذت ببرید.

فال هفتگی متولدین آبان

رفتن به یک جا و حضور در یک جمع دلتان را گرم می‌کند. برای تمام کردن کاری مجبور می‌شوید دوبرابر کار کنید اما ارزشش را دارد. از تنهایی نترسید از این فرصت برای بهتر شناختن خودتان استفاده کنید. در یک جمع خانوادگی و یا دوستانه خودتان و نظرتان را جدی بگیرید و طوری رفتار کنید تا دیگران هم شما را جدی بگیرند.

فال هفتگی متولدین آذر

شخصی جواب خوبی‌تان را با خوبی خواهد داد. در این هفته انجام مدیتیشن سطح انرژی روحی شما را بالا خواهد برد. عشقتان به شخصی دو طرفه است. مدتی است که دنبال چیزی می گردید، دور و اطرافتان را خلوت کنید خودش پیدا می شود. به زودی یک هدیه کوچک دریافت می کنید.

متولدین هر ماه چه رازهای پنهانی دارند؟

فال هفتگی متولدین دی

یک برنامه‌ریزی درست و متعادل شما را از یک سردرگمی نجات خواهد داد. در اواخر هفته به یک میهمانی خانوادگی دعوت خواهید شد و بسیار به شما خوش خواهد گذشت. برای انجام یک معامله چاره ای ندارید جز اینکه فعلا صبر کنید تا شرایط تغییر کند.

فال هفتگی متولدین بهمن

دوستی در اطرافتان است که بسیار متین و فروتن و پرکار است، قدر او را بدانید و معاشرت‌تان با او را بیشتر کنید. در کارها به خودتان یقین داشته باشید و توانایی‌هایتان را دست‌کم نگیرید. این هفته تا می توانید در رانندگی احتیاط کنید تا خطر از سرتان بگذرد. به همه چیز با دید مثبت نگاه کنید.

فال هفتگی متولدین اسفند

به یاد گذشته زندگی کردن شما را از آینده غافل می‌کند، این بدان معنی نیست که احساساتتان را فدای عقل و منطق کنید. بلکه باید هم قلب و هم عقل‌تان را برای تصمیمات بزرگ آینده دخیل و از هر دو استفاده کنید. شخصی از شما کمکی می خواهد که در حال حاضر از توان شما خارج است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر