شناسه خبر: ۲۵۶۴
لینک کوتاه کپی شد

انگشتر | انگشتر ترند

انگشتر چی بخریم که مد باشه؟ + عکس انگشترهای ترند

اکسسوری کلیدی ترین انتخاب توی استایل شماست و توی این گروه انگشتر از همه مهم تر. تو این خبر انگشترهای ترند امسال رو بهتون نشون میدیم و توضیح دادیم که کجا؛ چی استفاده کنید.

انگشتر

پر بازدید

انگشتر جز کلیدی ترین آپشن ها تو استایل شماست. اینکه شما بخواین یه ظاهری متناسب و شیک داشته باشین ملزم به رعایت کردن تمام نکات استایل هست و خب اکسسوری از این مقوله جدا نمیشه. اکسسوری و انگشتر هایی که این روزها مد هستند بیشتر به صورت نمادین از معانی خاص و طرح های مینیمال هستن. تو این خبر تصویر چند انگشتر ترند این روزها رو براتون قرار دادیم.

انگشتر های ترند امسال

 

می خوای آنلاین انگشتر بخری؟م آموزش روش های سایز گرفتن

زمان انتخاب انگشتر چه نکته ای را در نظر بگیریم؟

هنگام تعیین اینکه چه انگشتری برای استفاده مناسب است، باید آن را بر اساس نوع لباس رسمی یا غیررسمی خود تعیین کنید. همچنین برای استفاده‌ی همزمان از دیگر جواهرات، باید انگشتر مورد استفاده‌ی خود را در نظر بگیرید. سبک انگشتر شما باید متناسب با لباس شما انتخاب شود. همچنین باید به جواهرات خود احساس وحدت دهید و از انگشترهایی با همان رنگ، (مثلاانگشترهای نقره‌ای با گردنبند نقره‌ای) استفاده کنید.

  •  حلقه ها و «انگشترهای چندتایی» که روی هم جمع می شوند همیشه زیبا به نظر می رسند. شما می توانید آنها را مطابق سلیقه خود شخصی سازی کنید و به مرور زمان در آنها تغییر ایجاد کنید – قرار گرفتن یک بافت مو، سنگ تولد، یا قطعه ای حکاکی شده در میان آنها می تواند به ظاهر زیور ارزش احساسی دو چندانی را ببخشد

  •  «انگشترهای پلاک دار» تا همیشه به عنوان نمونه ای کلاسیک باقی می مانند. یک انگشتر پلاک دار ساده می تواند تمامی یک دست را به تنهایی غرق زیبایی منحصر به فرد خود گرداند.

آیا این خبر مفید بود؟

  • منصوره ملکی ارسالی در

    سرویس نقره جات قشنگ وزیبا

ارسال نظر