شناسه خبر: ۲۵۸
لینک کوتاه کپی شد

رونالدو | توهین به رونالدو | رونالدو در تیم النصر

توهین به رونالدو با انتشار عکس جنجالی | ستاره پرتغالی را بعد از قرارداد به قفس بردند!

صفحه اینستاگرام سایت مارکا به بهانه برگزاری این مسابقه در عربستان تصویری از رونالدو در یک قفس طلایی منتشر کرد و به شرایط او به نوعی طعنه زد.

توهین به رونالدو با انتشار عکس جنجالی | ستاره پرتغالی را بعد از قرارداد به قفس بردند!

 کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو ستاره پرتغالی باشگاه منچستر یونایتد است. کریستیانو رونالدو یکی از بزرگترین بازیکنان تمام ادوار فوتبال است. کریستیانو رونالدو پنج جایزهٔ توپ طلا و چهار جایزهٔ کفش طلای اروپا در کارنامه ورزشی خود دارد. کریستیانو رونالدو در بیش از ۱۱۰۰ بازی رسمی حضور داشته و بیش از ۷۸۰ گل برای باشگاه و تیم ملی‌اش به ثمر رسانده است.کریستیانو رونالدو با بیش از ۱۱۰ گل ملی، عنوان برترین گلزن ملی پرتغال را نیز در اختیار دارد.

دیشب بازی نیمه‌نهایی سوپرکاپ اسپانیا بین دو تیم رئال مادرید و والنسیا در کشور عربستان برگزار شد. محل تمرین دو تیم برای این مسابقه ورزشگاه خانگی تیم النصر یعنی مرسول پارک بود که هفته گذشته مراسم معارفه کریستیانو رونالدو در آن برگزار شد و او به زودی قرار است در آن به میدان برود.

صفحه اینستاگرام سایت مارکا به بهانه برگزاری این مسابقه در عربستان تصویری از رونالدو در یک قفس طلایی منتشر کرد و به شرایط او به نوعی طعنه زد. در واقع آن‌ها معتقدند فوق‌ستاره پرتغالی به ازای گرفتن مبلغی هنگفت خودش را زندانی کرده است.

رونالدو

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر