شناسه خبر: ۲۵۸۳
لینک کوتاه کپی شد

شخصیت شناسی | شخصیت شناسی بر اساس نحوه نگهداری کیف

می دونستی نحوه نگهداشتن کیف، رازهای شخصیت رو برملا میکنه؟ + تست شخصیت شناسی

ترین تاپ تو این خبر یه تست شخصیت شناسی بر اساس نحوه نگهداری کیف براتون طراحی کرده. شما کیف رو چه مدلی نگه می دارین؟

شخصیت شناسی

پر بازدید

شخصیت شناسی برای بررسی ویژگی های اخلاقی و روانی افراده و معیار های مختلف و زیادی برای بررسی تیپ شخصیتی افراد وجود داره. شخصیت شناسی بر اساس نحوه نشستن گرفته تا رنگ مورد علاقه و هر مسئله ای که حتی فکرش رو هم نمی کنین. تو این خبر تست شخصیت شناسی بر اساس نحوه نگهداری کیف براتون آوردیم.

نحوه نگه داشتن کیف

 

شخصیت شناسی

کدام مسیر برای شما ترسناک تر است؟

شماره ی ۱: اگر شما هم ترجیح می دهید کیف خود را مانند کوله پشتی روی پشتتان قرار دهید باید بگوییم که شما انسانی هستید که همیشه آماده ی ماجراجویی بوده و به سرعت برای کارها و سفرهایتان آماده می شوید. علاوه بر این شما شخصیت بسیار باملاحظه و دلسوزی هستید و به دیگران اهمیت می دهید به همین دلیل دیگران خیلی زود به شما اعتماد کرده و از شما پیروی می کنند.

شماره ی ۲: اگر شما متعلقاتتان و به خصوص کیفتان را محکم در دستتان نگه می دارید، شعار شما این است که باید روی همه چیز کنترل و حاکمیت داشته باشید. شما دوست دارید که همیشه از همه چیز آگاه باشید و همیشه دیدگاه خاص خودتان را دارید. رک هستید و اگر از شما بخواهند همه چیز را بدون ملاحظه در مورد دیگران به آن ها خواهید گفت. قابل اعتماد بودن شما حد و مرز ندارد و دیگران به شما اتکا خواهند کرد.

شماره ی ۳: افرادی که کیفشان را روی شانه می اندازند می توانند کتاب های مورد علاقه ی خود را همیشه همراه داشته باشند حتی اگر تقریباً جایی برای نگه داشتن آن در کیف موجود نباشد. این افراد چنان مبادی آداب و با نزاکت هستند که اگر بین حرف های شما خوابشان برود نیز این کار را با چشم های باز انجام خواهند داد و گهگاهی سرشان را نیز به تایید تکان خواهند داد.

شماره ی ۴: اگر از افرادی هستید که کیفتان را به صورت مورب روی شانه ی مخالف می اندازید باید بدانند که هیچکس نمی تواند وسایل شما را بدزدد. البته این دسته افراد ممکن است کمی در مورد دارایی هایشان غلو کرده و ثروتشان را به رخ دیگران بکشند اما در همین حال معمولاًً افراد سخاوتمندی هستند. البته این افراد باید بسیار مراقب باشند زیرا ممکن است برخی این گشاده دستی را مایه ی ضعف شما دانسته و از شما سوء استفاده کنند.

شماره ی ۵: افرادی که کیف را از گردن آویزان کرده و روی شکم قرار می دهند انسان های خلاق و باهوشی هستند. بی قاعدگی این افراد بسیار قابل توجه و خارج از هر محدودیتی است. آن ها معمولاً انسان های بی نظم و شلخته ای هستند اما این موضوع نمی تواند مانع تفکر سریع، ذهن خلاق و پویا و تصورات درست و واضح این افراد داشته باشد. آن ها انسان های واقع بینی هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر