شناسه خبر: ۲۶۴۰
لینک کوتاه کپی شد

شخصیت شناسی | شخصیت شناسی بر اساس نحوه مشت کردن دست

تا حلا به مدل مشت کردن دستات دقت کردی؟ + تست شخصیت شناسی

تا حالا به نحوه مشت کردن دستتون دقت کردین و می دونستین حالتش باعث برملا شدن رازهای شخصیتون میشه؟

شخصیت شناسی

پر بازدید

شخصیت شناسی و انواع تست های مختلفش به راه حل سریع و اطمینانی برای بررسی تیپ شخصیتی آدما هستند. برای انجام تست شخصیت شناسی راه های زیادی وجود داره که می تونه نحوه ایستادن، غذای مورد علاقه و ... همه اینا رو شامل بشه. تو این خبر بر اساس نحوه مشت کردن؛ شخصیت شناسی و ویژگی های دورنی شما رو بهتون گفتیم.

تست شخصیت شناسی بر اساس نحوه مشت کردن دست

 

شخصیت شناسی

 

نحوه دست به سینه شدن شما چطوریه؟

نوع مشت شماره 1

اگر نوع گره شدن شما در تست شخصیت مشت گره شده شماره 1 است باید گفت که شما فردی هستید که اگر نیاز یا گزینه ای برای دروغ گفتن داشتید، این کار را انجام می دادید. معتقد هستید که یک فریب ساده زندگی یا رابطه شما را خراب نمی کند، اما وقتی حقیقت را از شما پنهان می کنند، نمی توانید تحمل کنید، زیرا احساس می کنید به شما خیانت شده و حتی آسیب دیده اید.

نوع مشت شماره 2 

شما می دانید که حقیقت همیشه بالاتر از هر چیزی است، دوست ندارید مردم بخواهند از شما سوء استفاده کنند. بنابراین تصمیم می گیرید که حقیقت را بگویید، حتی اگر دروغگو به حساب بیایید.

نوع مشت شماره 3

اگر نوع مشت کردن شما در تست شخصیت مشت گره شده باشد، باید گفت که دروغ بخشی از وجود شما شده است، زیرا دیگر عواقبی را که می تواند برای زندگی شما به همراه داشته باشد محاسبه نمی کنید. شما باید در مورد اینکه خود را اصلاح کنید، باید به یک فرد صادق تبدیل شوید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر