شناسه خبر: ۲۶۴۳
لینک کوتاه کپی شد

فال حافظ روزانه | فال حافظ متولدین ماه ها

فال حافظ روزانه | تعبیر فال حافظ 8 شهریور 1402

فال حافظ روزانه متولدین ماه های مختلف برای روز 8 شهریور 1402 را در سایت ترین تاپ بخوانید.

فال حافظ

پر بازدید

برای دیدن فال حافظ امروز ابتدا به خدا توکل کنید سپس صلواتی برای حافظ نثار فرمایید و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید. انشاالله فال حافظ امروز شما سرشار از حس خوب باشد. «ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، تو محرم هر رازی، تو را به خدا به شاخ نباتت قسم می دهم هر آنچه برایم صلاح بینی آشکار سازی.» در ادامه می توانید فال حافظ امروز خود را بخوانید.

فال حافظ امروز متولدین‌ فروردین

 همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس

    که دراز است ره مقصد و من نوسفرم

    ای نسیم سحری بندگی من برسان

    که فراموش مکن وقت دعای سحرم

تعبیر فال حافظ

    فال حافظ امروز شما می گوید اینقدر خودتان را دست پائین نگیرید. شما هم می توانید مثل دیگران کاری کنید که پولدار و با مقام شوید کمی همت لازم است و امید داشته باشید. نماز و ایمان فراموشتان نشود. زمانی به وصال یار و حاجتتان می رسید که تمام سعی و اهتمام خود را به کار ببندید.

فـال حـافـظ امروز متولدین اردیبهشت

    ز آفتاب قدح ارتفاع عیش بگیر

    چرا که طالع وقت آن چنان نمی بینم

    نشان اهل خدا عاشقیست با خود دار

    که در مشایخ شهر این نشان نمی بینم

تعبیر فال حافظ

    فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که چرا فکر می کنید غم دلتان را پایانی نیست دوای درد شما با خدا بودن است، راز و نیاز کردن با خداوند از درد دلتان می کاهد. افسوس گذشته را می خورید که هیچ فایده ای هم ندارد. تنها شده اید. راهتان را گم کرده اید. بلند شوید و مثل آبی روان به جنب و جوش درآئید و خودتان مشکلاتتان را حل کنید. انشاالله

فـال حـافـظ امروز متولدین خرداد

    شک آلوده ما گر چه روان است ولی

    به رسالت سوی او پاک نهادی طلبیم

    لذت داغ غمت بر دل ما باد حرام

    اگر از جور غم عشق تو دادی طلبیم

تعبیر فال حافظ

    فال حافظ امروز شما می گوید بلند شو ، همت کن و تلاش داشته باش که برای باز شدن گره از کار خود باید اول از زور بازوی خودت دوم از یک دوست کمک بگیری. از راه درست پیش برو که در راه حرام کار به جایی نخواهی برد. طمع نداشته باش و این حق توست که برای رسیدن به هدف تلاش کنی. دل پر از غمت شاد می شود و این به خاطر امیدی است که داشته ای.

تعبیر فال تاروت امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲

فـال حـافـظ امروز متولدین تیر

    عشرت کنیم ور نه به حسرت کشندمان

    روزی که رخت جان به جهانی دگر کشیم

    سر خدا که در تتق غیب منزویست

    مستانه اش نقاب ز رخسار برکشیم

تعبیر فال حافظ

    تفسیر فال حافظ شما می گوید بیشتر با خدا باشید. از کارهای ناشایست پرهیز کنید همه ی کارها با پول حل نمی شود. روزی می رسد که می بینید برای آخرت توشه ای غیر از گناه ندارید. عجله کنید و دست از گناه بردارید. خوشگذرانی گناه نیست به شرط اینکه معصیت در ان نباشد. این گوی و این میدان بسم الله بگوئید و طمع هم نکنید و پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید.

فـال حـافـظ امروز متولدین مرداد

    تو خانقاه و خرابات در میانه مبین

    خدا گواه که هر جا که هست با اویم

    غبار راه طلب کیمیای بهروزیست

    غلام دولت آن خاک عنبرین بوی

تعبیر فال حافظ

    فال حافظ امروز شما نشان می دهد از آنچه که دارید راضی هستید و خداوند را شکر می گوئید. تنها آرزویتان سلامتی برای خود و اطرافیانتان می باشد. هر موقع که سرگشته شده اید به خداوند پناه آورده و آرام گرفته اید. گواه شما همیشه خداست. طلب خود را از خدا می خواهید. هر روزتان بهتر از روز قبل می شود. زیرا دلتان پاک است.

فـال حـافـظ امروز متولدین شهریور

    ای که طبیب خسته ای روی زبان من ببین

    کاین دم و دود سینه ام بار دل است بر زبان

    گر چه تب استخوان من کرد ز مهر گرم و رفت

    همچو تبم نمی رود آتش مهر از استخوان

تعبیر فال حافظ

    فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که خواهان زیادی دارید کسانی هستند که محتاج شما می باشند آنها را از خودتان دور نکنید. شما هم از کسی دور افتاده اید و تنها امیدتان وصال یار می باشد و تنها چیزی که زندگیتان را دوباره تضمین می کند همین است. دست به دعا برداشته اید امید داشته باشید که انشاالله به وصال می رسید.

فـال حـافـظ امروز متولدین مهر

    دلم از وحشت زندان سکندر بگرفت

    رخت بربندم و تا ملک سلیمان بروم

    چون صبا با تن بیمار و دل بی طاقت

    به هواداری آن سرو خرامان بروم

تعبیر فال حافظ

    فال حافظ امروز شما نشان می دهد آرزویی دارید که رسیدن به آن را محال می دانید و مدام به خودتان می گوئید که این کار انجام نمی شود. خودتان را بیمار و رنجور کرده اید و غصه می خورید. نذری کرده اید و متوسل به ائمه شده اید. با خود عهدی بسته اید که اگر انجام شود، تولد دیگری می یابید. انسان های مؤمنی به شما کمک می کنند تا غم این ایام را آسان تر تحمل کنید و از این ورطه نجات یابید و به ستاره ی بخت و اقبال خودتان برسید.

فـال حـافـظ امروز متولدین آبان

    سبزه خط تو دیدیم و ز بستان بهشت

    به طلبکاری این مهرگیاه آمده ایم

    با چنین گنج که شد خازن او روح امین

    به گدایی به در خانه شاه آمده ایم

تعبیر فال حافظ

    تفسیر فال حافظ شما می گوید دست تقدیر مسیر زندگی تان را تغییر داده است اما در همه حال از یاد خدا غافل نشده ید. دست به دعا برداشته اید تا خداوند شما را یاری کند. کرم و بخشش خدا شامل حالتان می شود. آبروی کسانی که می خواستند شما را گناهکار جلوه دهند می رود و همه چیز روشن می شود

فـال حـافـظ امروز متولدین آذر

    تنت در جامه چون در جام باده

    دلت در سینه چون در سیم آهن

    ببار ای شمع اشک از چشم خونین

    که شد سوز دلت بر خلق روشن

تعبیر فال حافظ

    فال حافظ امروز شما می گوید حاضرید برای رسیدن به نیات خود هر کاری بکنید. رسیدن به حاجات برای شما محال است ولی توکل به خدا کنید هیچ کار سختی نبوده که آسان نشود. از دوستانتان کمک بگیرید. دردتان را به دیگران هم بگوئید شاید به شما کمک کنند. دلتان نمی شکند و خدا نیز کمکتان می کند.

تعبیر فال شمع ۷ شهریور ماه ۱۴۰۲

فال حافظ امروز متولدین دی

    ور نهد در ره ما خار ملامت زاهد

    از گلستانش به زندان مکافات بریم

    شرممان باد ز پشمینه آلوده خویش

    گر بدین فضل و هنر نام کرامات بریم

تعبیر فال حافظ

    فال حافظ امروز شما نشان می دهد عهدی را که در گذشته بسته اید و به قول هایی که داده اید، علیرغم پیمان شکنی دیگران باز هم پایبند هستید. قسم خورده اید تا قیامت عهد خودتان را نشکنید هر چند که ممکن است همگان به شما سخت بگیرند. از هنرتان استفاده کنید تا قدر جوانیتان را بدانید. از فتنه و آشوب پرهیز کنید. بزرگان به شما کمک می کنند.

فـال حـافـظ امروز متولدین بهمن

    هم جان بدان دو نرگس جادو سپرده ایم

    هم دل بدان دو سنبل هندو نهاده ایم

    عمری گذشت تا به امید اشارتی

    چشمی بدان دو گوشه ابرو نهاده ایم

تعبیر فال حافظ

    تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد آفرین بر شما که در زندگیتان ریا و دورویی وجود ندارد و پایه و بنیاد زندگی را بر مبنای مهر و محبت گذاشته اید. اما چندی است که چشم به راه و منتظر خبری هستید. به عافیت و سلامت می رسید و مقامتان روز به روز بالاتر می رود. همیشه امیدوار باشید . چشم طلب فقط از خدا داشته باشید که او بشارت رسیدن حاجت و مراد را به شما می دهد.

فـال حـافـظ امروز متولدین اسفند

    مگرش خدمت دیرین من از یاد برفت

    ای نسیم سحری یاد دهش عهد قدیم

    بعد صد سال اگر بر سر خاکم گذری

    سر برآرد ز گلم رقص کنان عظم رمیم

تعبیر فال حافظ

    تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که به قولی که داده اید عمل کنید. از صحبت کردن با نامحرمان بپرهیزید. مدتهاست که در پی حاجت خودتان این در و آن در می زنید. فکر می کنید دیگران از عهدی که با شما بسته اند پشیمان شده اند. امید داشته باشید گره ی کارتان باز می شود و کسانی کمکتان می کنند به شرط اینکه به نصایح آنها گوش کنید. به لطف خدا از دامی که برایتان پهن کرده اند رهایی پیدا می کنید و شیطان را شکست می دهید و به دولت و نیک بختی می رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر