شناسه خبر: ۲۷۱۶
لینک کوتاه کپی شد

بازیگر | کودکی بازیگر

به نظرت این عکس بچگی کدوم بازیگره؟! + تست تصویری

تو این خبر یه تصویر از کودکی یه بازیگر معروف براتون قرار دادیم. ببینید می تونید حدس بزنید که کودکی کدوم بازیگر این شکلی بوده؟

بازیگر

پر بازدید

ما هر بازیگر رو از فیلم و سریال یا اگر فعالیتی تو شبکه های اجتماعی داشته می شناسیم و از کودکی اون بازیگر تصور خاصی تو ذهنمون نداریم مگه اینکه از بچگی تو این حوزه فعالیت کرده باشه. تو این خبر تصویر بچگی یکی از بازیگر ها رو براتون قرار دادیم؛ حدس بزنید کیه؟

تصویر کودکی بازیگر

 

بازیگر

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

این تصویر کودکی امیر جدیدی است.

حدس میزنی این عکس بچگی کدوم بازیگره؟

بیوگرافی امیر جدیدی

در بیوگرافی امیر جدیدی باید عنوان کنیم که او 31 خرداد ماه 1363 متولد شد.  او اهل شهرک اکباتان تهران است و اصالتی ترک دارد. این بازیگر به دلیل شخصیت آرامش اهل مصاحبه و حرف زدن نیست. به همین دلیل از پدر امیر جدیدی ، مادر و خواهر برادرش اطلاعاتی پخش نشده و تنها می‌دانیم هایده احدی مادر امیر جدیدی است. اما طبق گفته‌های آقای بازیگر می‌توان گفت او در کودکی بسیار ساکت و آرام بود. همین شخصیت در او نهادینه شد و تا حال هم همراهش باقی ماند. به ورزش علاقه زیادی داشت. چند رشته ورزشی را امتحان کرد و سرانجام به طور حرفه‌ای دنبال تنیس رفت.

بیوگرافی جدیدی نشان می‌دهد او از گذشته با هومن سیدی دوست صمیمی بوده‌اند. البته آشنایی آن‌ها در زمین تنیس اتفاق افتاد و پایدار ماند. پس از مدتی هومن سیدی متوجه علاقه و استعداد این بازیگر جوان کشورمان شد. حضور او در سینما ابتدا با فیلم سینمایی «آفریقا» به کارگردانی هومن سیدی در سال 1389 رقم خورد. دومین اثر سینمایی آقای جدیدی هم با همین کارگردان همراه بود. فیلم سینمایی «سیزده» دومین کار تصویری از فیلم های امیر جدیدی محسوب می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر