شناسه خبر: ۲۷۳۰
لینک کوتاه کپی شد

شخصیت شناسی | شخصیت شناسی تصویری

فقط با انتخاب یک تصویر، رازهات برملا میشن! + تست شخصیت شناسی

تو این خبر 8 تا شکل براتون قرار دادیم. یکی از اونا رو انتخاب کنید و بعد شخصیت شناسی خودتون رو بخونین. بهمون بگین که درست بود؟

تست شخصیت شناسی

پر بازدید

شخصیت شناسی و انواع تست های مختلفش به راه حل سریع و اطمینانی برای بررسی تیپ شخصیتی آدما هستند. برای انجام تست شخصیت شناسی راه های زیادی وجود داره که می تونه نحوه ایستادن، غذای مورد علاقه و ... همه اینا رو شامل بشه. تو این خبر با انتخاب کردن یکی از شکل ها؛ شخصیت شناسی و ویژگی های دورنی شما رو بهتون گفتیم.

تست شخصیت شناسی

 

شخصیت شناسی

 

1.رهبر

شما فردی هستید که به طور ذاتی به سازماندهی و رهبری گرایش دارید. دارای مهارت مهم سخنرانی هستید و به طور کلی افرادی که دارای خصوصیات رهبری هستند می توانند با اجتماع به خوبی سازگار شوند. باید بدانید که شهود این ویژگی ها تا حد زیادی به سطح رشد ذهنی شما بستگی دارد. بنابراین در سطح پایین این ویژگی ها می توانند به صورت موقعیتی و کم وجود داشته باشند.

2.مدیر

ویژگی های رهبری زیادی دارید، اما وقتی تصمیمات جدی می گیرید، تمایل به تردید دارد. افرادی مانند شما با سطح بالایی از حرفه ای بودن و مسئولیت پذیری متمایز می شوند. شما نسبت به راستگویی حساسیت بیشتری دارند، صداقت برای شما بسیار مهم است.

3.مضطرب

این افراد بسیار توانا و بااستعداد هستند و مهارت های زیادی دارند. چنین افرادی از نظر ذهنی نمی توانند آشفتگی و کثیفی را چه در محل کار و چه در محل زندگی تحمل کنند. این افراد بسیار آسیب پذیر هستند و نیاز به تشویق دائمی از طرف اطرافیانشان دارند.

4.دانشمند

این افراد می توانند به سرعت از واقعیت جدا شوند ، توانایی منحصر به فردی در تحلیل منطقی و تفکر در هر موقعیتی دارند و همچنین دارای قدرت ذهنی بسیار بالایی هستند. نماینده هایی از این تیپ شخصیتی می توانید اغلب در کارگردانان سیرک و انیمیشن ببینید.

5.شهودی

سیستم عصبی این دسته از افراد بسیار حساس است. آنها در اغلب کارهای فنی خود را خلاق نشان می دهند وهمچنین مهارت های دستی و تخیلی شان خوب است. این افراد چیزهای جدید را دوست دارند و تمایل دارند از ایده های جدید حمایت کنند. آنها گاهی اوقات بسیارفداکار هستند و به مراقبت از دیگران عادت دارند. آزادی خواه هستند و تحمل نقض آزادی خود را ندارند..آنها قوانین اخلاقی خاص خود را دارند و در کنترل کردن خودشان بسیار پیشرو هستند.

6.مخترع،طراح،هنرمند

آنها افرادی خلاق با رگه های فنی هستند که در زمینه های خلاقیت هنری، فکری و فنی یافت می شوند. اکثر این افراد درونگرا هستند. آنها نیز معیارهای اخلاقی خاص خود را دارند و این افراد کاملاً احساساتی هستند و اغلب در مورد ایده های خود وسواس دارند و نیاز دارند که در ارتباط با آن با افرادی مشورت کنند.

7.عاطفی

این افراد بخاطر مهربانی و همدلی شان بیشتر شناخته می شوند. آنها حتی بخاطر دیدن صحنه های ناراحت کننده یک فیلم نیز ناراحت می شوند. همچنین ممکن است به دلیل اتفاقات سخت برای مدت طولانی شوکه و افسرده شوند. این افراد برای خوب کردن حال دیگران و همدردی با آن ها انرژی زیادی مصرف می کنند و در نتیجه با این روند انرژی لازم را برای تحقق بخشیدن به آرزوهای خودشان را نیز از دست می دهند.

8.بی احساس

برعکس تیپ عاطفی این افراد اصلا متوجه حال و احوال دیگران نیستند و برایشان اهمیت زیادی هم ندارد. شاید در نگاه اول برخورد با این افراد برایتان تعجب برانگیز باشد اما باید بدانید که آن ها به خودشان بیشتر از هر چیزی اهمیت می دهند. آن ها تنها کاری را انجام می دهند که به نظرشان درست است و معمولا با کسی مشورت نمی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر