شناسه خبر: ۲۷۵۲
لینک کوتاه کپی شد

شخصیت شناسی | شخصیت شناسی تصویری

دستان فرد مورد علاقه شما کوتاه است یا بلند؟ + تست شخصیت شناسی

می دونستی کوتاهی و بلندی دست های افراد می تونه یه معیار برای شخصیت شناسی و بررسی ویژگی هاشون باشه؟ این خبر رو بخونین.

شخصیت شناسی

پر بازدید

شخصیت شناسی و انواع تست های مختلفش به راه حل سریع و اطمینانی برای بررسی تیپ شخصیتی آدما هستند. برای انجام تست شخصیت شناسی راه های زیادی وجود داره که می تونه نحوه ایستادن، غذای مورد علاقه و ... همه اینا رو شامل بشه. به ما بگین دست های شما کوتاه هستن یا بلند؟ و بعد تیپ شخصیتی و ویژگی های شخصیت شناسی خودتون رو بخونین.

تست شخصیت شناسی

 

شخصیت شناسی

 

اگر دستتان کوتاه است

شما خیلی زودرنج هستید. به راحتی هر چیزی را که باعث عصبانیت‌تان می‌شود کنار می‌گذارید، و اصولا کینه‌ به دل نمی‌گیرید. علاقه‌ی زیادی به چالش ندارید. با هر چیزِ ناآشنایی نمی‌توانید کنار بیایید. به عقاید و نظرات دیگران احترام می‌گذارید. گاهی اوقات از خود راضی می‌شوید. وقتی با کسی دعوا می‌کنید، ایگو (نفس) به شدت بر شما غالب می‌شود، ولی پس از مدتی، نفر اولی هستید که از طرف مقابل عذرخواهی می‌کند. همیشه احساسات و مشکلات‌تان را برای خودتان نگه می‌دارید. از وانمود کردن خوش‌تان نمی‌آید، و به خوبی آگاه هستید چه چیزهایی را دوست دارید و چه چیزهایی را دوست ندارید. هم‌چنین می‌خواهید آدم‌ها به شما اعتماد کنند و بر شما تکیه کنند. قلب رئوفی دارید، و دل‌تان به راحتی می‌شکند، بنابراین وقتی شخصی از شما عذرخواهی می‌کند، همیشه به سرعت وی را می‌بخشید زیرا دوست ندارید مدت زیادی با کسی کلنجار بروید.

می دونستی مدل فرم صورتت درباه شخصیتت میگه؟

اگر دستتان بلند است

هیچ وقت عادت ندارید نفر اولی باشید که به کسی نزدیک می‌شود. بسیار وفادار هستید. وقتی عاشق کسی می‌شوید، تمام توجه‌تان را صرف‌اش می‌کنید و مدام به وی فکر می‌کنید. واقعا آدم حساسی هستید، ولی این ویژگی خیلی از ظاهرتان پیدا نیست زیرا اغلب اوقات برای محافظت از احساسات دیگران، وانمود می‌کنید چیزی در موردشان نمی‌دانید. وقتی تصمیم می‌گیرید کاری را انجام دهید، با تمام وجود برای انجام‌اش تلاش می‌کنید. از صدمه دیدن به شدت می‌ترسید. وانمود می‌کنید با تنها ماندن هیچ مشکلی ندارید، ولی خودتان هم می‌دانید واقعا این طور نیست. حتی وقتی شدیدا در مورد چیزی احساس پریشانی و اضطراب دارید، آرامش‌تان را حفظ می‌کنید. به نظر می‌رسد آدم قوی و مستقلی باشید و همیشه با کمی تندی و خشونت حرف می‌زنید ولی در حقیقت قلب بسیار رئوفی دارید و به راحتی دل‌تان می‌شکند. به خیال‌پردازی و تصور علاقه‌ی زیادی دارید. همیشه در خیال‌تان شخصی را می‌بینید که دوست‌تان دارد و درک‌تان می‌کند، و هر چه می‌خواهید را به شما تقدیم می‌کند. . .

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر