شناسه خبر: ۲۷۵۳
لینک کوتاه کپی شد

پژو ۲۰۶ | تبلیغات پژو ۲۰۶

یه تبلیغ زیرخاکی از پژو 206 تو سال 1385 که عمرا دیده باشی + فیلم

تو این خبر فیلم یه تبلیغ از پژو 206 که برای چند سال پیشه رو براتون قرار دادیم. همراهمون باشین.

پژو 206

پر بازدید

از هر ده نفر ایرانی کراش یکیشون تو ماشین ها قطعا پژو 206 هست. این ماشین مخصوصا بین خانما خیلی طرفدار داره و تقریبا میشه گفت به مدت چند سال هست که پژو 206 جز ماشین های پرفروش تو ایرانه. تو این خبر یه تبلیغ قدیمی از سال 1385 براتون قرار دادیم که نقش اصلی این تبلیغ تلوزیونی پژو 206 هست! بریم که این آگهی رو ببینیم.

تبلیغ پژو 206

 

 

آیفون مثل همیشه برای رونمایی سری جدیدش ترکوند! + فیلم

درباره پژو 206 بیشتر بدونیم

پژو ۲۰۶ (به انگلیسی: Peugeot 206) یک خودروی سوپرمینی (سگمنت بی) است که توسط خودروساز فرانسوی پژو از مه ۱۹۹۸ به عنوان جایگزینی برای پژو ۲۰۵ طراحی و تولید شده‌است. این خودرو که با کد تی۱ توسعه داده شد؛. در سپتامبر ۱۹۹۸ به شکل هاچ‌بک معرفی شد.. پس از آن مدل‌های کوپه کابریولت (۲۰۶ CC) در سپتامبر ۲۰۰۰، استیشن واگن (۲۰۶ SW) در سپتامبر ۲۰۰۱و سدان (۲۰۶ SD) در سپتامبر ۲۰۰۵ نیز معرفی شدند؛ تا این‌که در آوریل ۲۰۰۶ پژو ۲۰۷ به‌عنوان جانشین این خودرو معرفی شد.

 بیشترین فروش این محصول در کشورهای فرانسه (۱٫۱میلیون)، انگلستان (۵۴۰ هزار)، اسپانیا (۴۰۰ هزار)، ایتالیا (۴۶۵ هزار) و آلمان (۳۳۱ هزار) بود و همچنین با داشتن ۴ کارخانه (به‌جز ۲ کارخانه در فرانسه) تولید و مونتاژ ۲۰۶ در کشورهای انگلستان، ایران، برزیل و آرژانتین از مرز ۳۱۰۰ دستگاه در روز گذشت.

۲۰۶ با فروش ۸٬۳۵۸٬۲۱۷ خودرو تا سال ۲۰۱۲ پرفروش‌ترین مدل پژو در تمام دوران است. پژو ۲۰۶ بدون هیچ تغییر گسترده‌ای تا فوریه ۲۰۲۳ توسط شرکت ایران خودرو در حال تولید بود. در نتیجه، این خودرو توسط مجله اتوکار به عنوان سی‌امین خودروی تک نسل با عمر طولانی شناخته شد

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر