شناسه خبر: ۲۷۸۴
لینک کوتاه کپی شد

بهاره افشاری | بهاره افشاری در حیثیت گمشده

ویدیوی عذرخواهی بهاره افشاری از بازیگر مرد معرف

تو این خبر یه فیلم براتون گذاشتیم که بهاره افشاری از بازیگر مرد تو پشت صحنه عذرخواهی می‌کنه! به نظرتون دلیل این عذرخواهی چیه؟!

بهاره افشاری

پر بازدید

بهاره افشاری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایرانه‌. بهاره افشاری متولد سال ۱۳۶۳ تو شاهروده و خیلیا به خاطر نقش شیطان او رو می شناسند. تو این خبر یه ویدیو از لحاظه آسیب رسوندن بهاره افشاری به بازیگر مرد در پشت صحنه سریال براتون قرار دادیم. همراهمون باشید. 

فیلم عذرخواهی بهاره افشاری از بازیگر مرد

 

 

مستانه مهاجر درباره طلاقش از پژمان بازغی می گوید

این فیلم مربوط به پشت صحنه سریال حیثیت گمشده بود که به تازگی پخش آن از فیلیمو تمام به اتمام رسید. 

بیوگرافی بهاره افشاری

بهاره افشاری متولد ۱۴ تیر ۱۳۶۳ در شاهرود سمنان، بازیگر و کارگردان می باشد

فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی و دیپلمه بازیگری است که از کار مونتاژ شروع کرد و در عرصه بازیگری درخشید و حالا در کارگردانی هم صاحب تجربه است. پدرش تولیدی لباس داشت برای همین از کودکی به مدل لباس و ترکیب رنگ ها علاقمند بود اما از مدرسه سوره در رشته تئاتر دیپلم گرفت اولین بار سال ۱۳۸۱ در ۱۸ سالگی نقش کوتاهی در یک سریال تلویزیونی بازی کرد اما می گوید این تجربه آنقدر بد بود که حاضر نیست نام آن در کارنامه هنریش باشد با سریال «روزگار غریب» در سال ۱۳۸۳ اولین تجربه حرفه ای را بدست آورد تا اینکه یکسال بعد با سریال «او یک فرشته بود» در نقش شیطان، چهره اش به شهرت رسیدد.ر سال ۱۳۸۹ هم در سریال «فاصله ها» کنار چهره هایی چون شاهرخ استخری و دانیال حکیمی خوش درخشید 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر