شناسه خبر: ۲۷۹۴
لینک کوتاه کپی شد

بازیگر | کودکی بازیگر

این کوچولوی خوشگل عکس بچگی کدوم بازیگره؟! + تست تصویری

تو این خبر یه تصویر از کودکی یه بازیگر معرف براتون قرار دادیم. ببینید می تونید حدس بزنید که کودکی کدوم بازیگر این شکلی بوده؟

بازیگر

پر بازدید

ترین تاپ:

ما هر بازیگر رو از فیلم و سریال یا اگر فعالیتی تو شبکه های اجتماعی داشته می شناسیم و از کودکی اون بازیگر تصور خاصی تو ذهنمون نداریم مگه اینکه از بچگی تو این حوزه فعالیت کرده باشه. تو این خبر تصویر بچگی یکی از بازیگر ها رو براتون قرار دادیم؛ حدس بزنید کیه؟

تصویر کودکی بازیگر

 

بازیگر

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

این عکس، کودکی ترلان پروانه است.

حدس میزنی این عکس بچگی کدوم بازیگره؟

بیوگرافی

ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز متولد شد، او یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون میباشد که از دوران کودکی وارد این حرفه شده است. فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است. در سال 1382 اولین بار با سریال بچه های پایش به مجموعه های تلویزیونی باز شد، سپس در جایزه بزرگ مهران مدیری و خوش غیرت محصول سال 83 حضور داشت. ترلان پروانه بعد از بازی در سریال تلویزیونی خوش غیرت، جایزه بزرگ،101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها و شبی از شب ها در سال 1383، در سال 1384در پنج فیلم سینمایی دغدغه، بالابند، زن بدلی، مادر صدامو می شنوی و چپ دست بازی کرد و رسما وارد سینما شد .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر