شناسه خبر: ۲۷۹۸
لینک کوتاه کپی شد

فال هفتگی | فال هفتگی هفته چهارم آبان

تو هفته ی پیش رو، چی در انتظارته؟ | فال هفتگی 27 آبان تا 3 آذر

تو این خبر فال هفتگی 4 تا 10 آذر رو براتون قرار دادیم. با ترین تاپ همراه باشید تا درباره این هفته بیشتر بدونید.

فال هفتگی

پر بازدید

ترین تاپ:

در فال هفتگی یا فال هفته، آنچه که در یک هفته منتظر شماست و برای شما رخ می دهد؛ پیش بینی شده است. کافی است چشمان خود را بسته و آنچه که دلتان خواهان آن است را نیت کنید تا فال هفتگی درباره نیتتان به شما بگوید. برای اینکه بدانید در هفته جدید چه رویدادهای اتفاق می افتد فال هفتگی ترین تاپ را بخوانید.

فال هفتگی متولدین فروردین

اخلاق خوش و گشاده‌رویی برازنده شماست. رسیدن به نیت‌تان نیاز به صبر و شکیبایی دارد، گرچه برای شما فرقی نخواهد کرد اما طرف مقابل‌تان سرش به سنگ خواهد خورد. اگر کسی به شما بدی کرده در فکر انتقام جویی نباشید. صبر شما باعث کامیابی‌تان می‌‍شود و ناراحتی‌تان پایان می‌پذیرد. راه پیشرفت برای شما باز است.

 فال هفتگی متولدین اردیبهشت

به مال مردم طمع نکنید روزی هرکس به قدر زحمتی است که می‌کشد. فکر می‌کنید دست شما نمک ندارد و اطرافیان ارزش واقعی شما را نمی‌شناسند. به زودی منفعت بزرگی نصیب شما می‌شود. روزهای شلوغ و پرکاری پیش‌رو دارید که نسبت به گذشته انرژی بیشتری از شما می‌گیرد آمادگی لازم را برای رویارویی با این روزها در خودتان ایجاد کنید.

 فال هفتگی متولدین خرداد

ناخواسته در جمعی حرفی زده‌اید و پشیمانید. از دلشوره و اضطراب به جایی نمی‌رسید. فکر و انرژی گذاشتن برای حادثه‌ای که هنوز نیفتاده، مانند پارو برداشتن قبل از بارش برف است. هرکجا می‌روید بقیه به کنار می‌روند کاری که شما انجام می‌دهید از دست هیچ‌کس بر نمی‌آید و این تنها به خاطر ذوق و تلاش خودتان است.

تعبیر فال شمع ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۲

فال هفتگی متولدین تیر

مواظب باشید در مورد کاری سهل انگاری نکنید، دیگران منتظرند تا از این فرصت سوء‌استفاده بکنند. گرچه راهتان طولانی است اما همین طور ادامه بدهید. این روزها چنان به فکر رسیدن به نیت‌تان هستید که چشم عقل و خرد خود را بسته‌اید، فریب خوردن شما در این موقعیت بسیار آسان است. برای برداشتن قدم بعدی با شخصی مشورت کنید که به صلاح شماست.

فال هفتگی متولدین مرداد

باری را از روی دوش شخصی بر می‌دارید که دعای خیر او را به همراه خواهد داشت، لذت و شادی حاصل از این کار تا مدت‌ها قلب شما را مسرور نگه می‌دارد، برای حل مشکل خودتان هم تدبیری بکنید، مشکلات‌تان زمانی حل می‌شود که همت کنید و آستین‌ها را بالا بزنید. به حرف کسانی که می‌خواهند راه نادرست پیش پایتان بگذارند گوش ندهید.

فال هفتگی متولدین شهریور

با تجربه‌ای که پیدا کرده‌اید دیگر فریب دیگران را نخواهید خورد. در اندیشه‌ی پیدا کردن راهی برای گفتن حرف دل‌تان هستید، عاقلانه رفتار کنید. ناراحتی جسمی‌تان را با پزشک در میان بگذارید و وسواس نداشته باشید. مدتی است نسبت به بعضی از اطرافیان بی‌توجه شده‌اید، یادتان باشد دوستی ها موهبتی است در زندگی‌تان، قدردان باشید.

فال هفتگی متولدین مهر

 بهترین هدیه این روزها برای شما یک فرصت خوب و آرام کنار خانواده است، این فرصت را فراهم کنید و غم فرداهای دور و دراز را نخورید. اتفاقی برای یکی از دوستان‌تان می‌افتد که برای شما هم تأثر برانگیز خواهد بود. سعی کنید همچنان بر کارهای کرده و نکرده خود تمرکز داشته باشید و با هوشیاری لازم برنامه‌هایتان را پیش ببرید. از حق و حقوق خود دفاع کنید.

تعبیر فال حافظ ۲۷ آبان ۱۴۰۲

فال هفتگی متولدین آبان

فردی به کمک‌تان می‌شتابد و شما را از ورطه درد و عذاب نجات می‌دهد. این روزها کمی عصبانی و بدخلق هستید، سعی کنید بیشتر بر خودتان مسلط باشید. بین شما و کسی جدایی افتاده بلا از شما دور می‌شود. در امور عاطفی از زیرکی خود بهره بگیرید. قرض‌تان به زودی ادا می‌شود و از گرفتاری و رنج نجات خواهید یافت بیش از این با خودتان کلنجار نروید.

فال هفتگی متولدین آذر

مشکل جسمی‌تان به زودی شفا می‌یابد. در مورد مسئله‌ای کاری گیج و سرگردان هستید برای آنچه پیش نیامده غصه نخورید. نیت‌تان درحال انجام است اما شما وسواس دارید. اضطرابتان ناشی از عدم آگاهی‌تان است. با کمک کسی که شما را دوست دارد به آنچه که در ذهن‌تان است خواهید رسید. مسافرتی خوش پیش‌رو دارید و خبری غافلگیرکننده خواهید شنید.

فال ماهانه آبان 1402 | این ماه قراره چه چیزهایی رو تجربه کنم؟

فال هفتگی متولدین دی

از همین حالا مقدمات یک جشن را فراهم کنید. پی خوشبختی بیرون از خودتان نگردید. برای خلوت کردن با خودتان وقت بگذارید. هر چیز و یا هرکس انرژی شما را می‌گیرد از دور و بر خودتان دور کنید، این مگسان دور شیرینی روز به روز روحتان را فرسوده‌تر می‌کنند. به یک پیشنهاد سفر نه، نگویید و حتما بروید تا از هیاهوی اطرافتان به دور باشید.

فال هفتگی متولدین بهمن

برای خرید یا فروش یا هر معامله دیگری بهتر است فعلا عجله نکنید. خبری خواهید شنید که از شنیدنش متأسف می‌شود. به کسی که نیازمند است کمک کنید. شما می‌خواهید چندین کار را هم زمان با هم انجام دهید. بی‌قراری و نگرانی‌تان می‌تواند همه کار را خراب کند. به تازگی در حق دوستی بدکرده و سخت دلش را شکسته‌اید، تا فرصت هست با او تماس بگیرید.

فال هفتگی متولدین اسفند

تغییر بیش از حد شما برای انجام کاری می‌تواند به دردسرتان بیندازد. از خودخواهی‌هایتان کم کنید تا حواس‌تان به اطرافیان هم باشد وگرنه یکی‌یکی دوستان واقعی‌تان از اطراف‌تان پراکنده می‌شود. محیطی که در آن کار می‌کنید بسیار متشنج است و آرامش را از شما گرفته. حالا که امکان جابجایی ندارید راهی پیدا کنید تا اضطراب را از خودتان دور کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

  • ناشناس ارسالی در

    امیدوارم که هفته خوبی باشه

ارسال نظر