شناسه خبر: ۲۸۰۲
لینک کوتاه کپی شد

فال حافظ روزانه | فال حافظ متولدین ماه ها

فال حافظ روزانه | تعبیر فال حافظ 26 شهریور ۱۴۰۲

فال حافظ روزانه متولدین ماه های مختلف برای روز 26 شهریور ۱۴۰۲ را در سایت ترین تاپ بخوانید.

فال حافظ

پر بازدید

برای دیدن فال حافظ امروز ابتدا به خدا توکل کنید سپس صلواتی برای حافظ نثار فرمایید و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید. انشاالله فال حافظ امروز شما سرشار از حس خوب باشد. «ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، تو محرم هر رازی، تو را به خدا به شاخ نباتت قسم می دهم هر آنچه برایم صلاح بینی آشکار سازی.» در ادامه می توانید فال حافظ امروز خود را بخوانید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین

رونق عهد شباب است دگر بستان را

می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را

ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی

خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را

تعبیر فال حافظ

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که قدر جوانی و شاد بودن خود را بدان، این لحظات گرانبها دیگر برنخواهد گشت. منتظر خبری خوش باش و برای رسیدن آن خدا را فراموش نکن. عاقبت آرزوهای تو برآورده می‌شود و تو به کام خود می‌رسی و سختی و غم از تو دور می‌شود. ترس را از خود دور کن. ایمان و اخلاص تو را از هر بلایی دور نگه می‌دارد. به بازوی خود متکی باش و هرچه می‌خواهی از خدا بخواه تا به هدف خود برسی. خاطر کسی یا چیزی برایت بسیار گرامی است و حاضری برای رسیدن به هدف بهترین ایثارها را داشته باشی ولی در برابرت انسان‌های خوبی قرار نداری، لذا با احتیاط با قضیه برخورد کن و مراقب انسان‌های نیرنگ‌باز باش. اگر با هوشیاری پیش بروی، آسیب نمی‌بینی.   

فـال حـافـظ امروز متولدین اردیبهشت

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست

راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان

بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تـعـبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که پیش از این فریب ظاهر دوستانت را خورده‌ای و اکنون احساس می‌کنی که همه درها به رویت بسته شده است اما شک نداشته باش که: خدا گر ز حکمت ببندد دری، ز رحمت گشاید در دیگری. برای رسیدن به آرزوهای خود تلاش کن؛ درست است که هزاران مشکل بر سر راهت قرار گرفته‌ ولی تو ناامید نشو. اصل عشق‌ت را بر پایه شیطان قرار مده که تو را از راه راست منحرف خواهد کرد.

فـال حـافـظ امروز متولدین خرداد

جز آستان توام در جهان پناهی نیست

سر مرا به جز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم

که تیغ ما به جز از ناله‌ای و آهی نیست

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که زندگی پر از حادثه‌های گوناگون است که با توکل و پناه آوردن به خدا می‌توانی از آنها درگذری. از دست کسی بسیار ناراحت هستی، کینه به دل نگیر. با مردم به نیکی و خوبی رفتار کن تا بلا و صدمه از تو و خانواده‌ات دور باشد.    

تعبیر فال تاروت امروز ۲۵ شهریور ماه ۱۴۰۲

فـال حـافـظ امروز متولدین تیر

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد

ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست

دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید که در زندگی پیشرفت زیادی می‌کنی و به سعادتمندی خواهی رسید. خوشبختی تو حسادت دیگران را برمی‌انگیزد پس مراقب خودت باش. معامله‌ای در پیش داری که طرف مقابل بسیار نیرنگ‌باز است، کاملا مواظب باش، همه جوانب را درنظر بگیر و از عجله پرهیز کن. از خوبی و مهربانی دوری مکن که راز موفقیت تو در همین ویژگی‌هاست. 

 

فـال حـافـظ امروز متولدین مرداد

عکس روی تو چو در آینه جام افتاد

عارف از خنده می در طمع خام افتاد

حسن روی تو به یک جلوه که در آینه کرد

این همه نقش در آیینه اوهام افتاد

تـعـبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ شما می گوید که هرگز ظاهربین مباش و به پایان راه و عاقبت کاری که انجام می‌دهی بیندیش. خودبزرگ‌بینی، عجله کردن و مشورت نکردن با دانایان کار دست تو داده و به نتیجه دلخواه خودت نرسیده‌ای. با فکر و تدبیر و همچنین امید به خداوند می‌توانی خود را از این گرفتاری رهایی ببخشی و شکستت را جبران کنی. به نیازمندان صدقه بده و از انجام دادن کارهایی که سبب آبروریزی است، پرهیز کن.    

فـال حـافـظ امروز متولدین شهریور

شاهدان گر دلبری زین سان کنند

زاهدان را رخنه در ایمان کنند

هر کجا آن شاخ نرگس بشکفد

گلرخانش دیده نرگسدان کنند

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که جوانی پرشور و نشاط هستی ولی قدر دوران جوانی را آنطور که باید و شاید نمی‌دانی، فرصت و موقعیتی را که به دست آورده‌ای قدر بدان و از آن استفاده کن. درست است که گاهی در حق تو ظلم می‌شود و کسانی که مقامی پایین‌تر از تو دارند ناعادلانه حق تو را می‌خورند اما این رنج و سختی عاقبت به پایان می‌رسد. یأس و ناامیدی را از خود دور کن تا به هدفت برسی. اگر در مراحلی از زندگی از یار دور می‌شوی نگران نباش، این دوری برای چشیدن طعم وصال است. دعای نیمه‌شب به درگاه خداوند باعث می‌شود که قلب تو صاف و زلال شود، پس دعا و توسل را فراموش نکن.    

فـال حـافـظ امروز متولدین مهر

بیا و کشتی ما در شط شراب انداز

خروش و ولوله در جان شیخ و شاب انداز

مرا به کشتی باده درافکن ای ساقی

که گفته‌اند نکویی کن و در آب انداز

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که  افکار منفی تو را احاطه کرده و تصمیمی که پیش از این به اشتباه گرفته‌بودی اکنون تو را آزار می‌دهد. دست از تردید بردار، یأس و ناامیدی را از دلت بیرون کن. با مشورت و تفکر تصمیمی جدید بگیر تا زندگی تو را از این رو به آن رو کند. چه خوب است به هر چیزی که در زندگی به‌دست می‌آوری قانع بوده و به دنبال آرزوهای دست‌نیافتنی نباشی. از لحظه لحظه زندگی‌ات بهره ببر تا دچار حسرت و اندوه نشوی. اگر روزگار بر تو سخت می‌گیرد تو نیز سرسختی نشان بده. به نیازمندان کمک کن بدون اینکه چشمداشت جبران داشته باشی، چراکه از قدیم گفته‌اند: «تو نیکی می‌کن و در دجله انداز / که ایزد در بیابانت دهد باز» خداوند حساب همه‌چیز را دارد.    

فـال حـافـظ امروز متولدین آبان

گر دست دهد خاک کف پای نگارم

بر لوح بصر خط غباری بنگارم

بر بوی کنار تو شدم غرق و امید است

از موج سرشکم که رساند به کنارم

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که در دوستی نمونه هستی و هر کاری که از دستت بربیاید را برای دوستانت انجام می‌دهی ولی یک‌بار هم آنها را امتحان کن و ببین همین احساس را نسبت به تو دارند یا نه و فقط در دوران خوشی و شادی همراه تو هستند؟ شفای دلت را از خدا بخواه. هر انسانی در زندگی دو روزه دنیا بایستی کاری کند که بعد از مردنش خوبی‌های او همیشه ماندگار باشد. بیشتر با خدا باش و عبادت کن. به زودی به خواسته دلت می‌رسی که همچون عمر دوباره است.    

فـال حـافـظ امروز متولدین آذر

چون شوم خاک رهش دامن بیفشاند ز من

ور بگویم دل بگردان رو بگرداند ز من

روی رنگین را به هر کس می‌نماید همچو گل

ور بگویم بازپوشان بازپوشاند ز من

تـعبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ شما می گوید که تلاش خود را برای رسیدن به نتیجه دلخواه به کار گرفته‌ای و حتی تمام راه‌های مختلف را نیز امتحان کرده‌ای ولی کاری از پیش نبرده‌ای. ناامید و مأیوس مباش. دوباره سعی کن. حتی اگر دوباره شکست خوردی جای نگرانی نیست؛ دنیا که به آخر نمی‌رسد، گرد و خاک لباست را بتکان و دوباره برخیز. تو را برای نبرد با سختی‌ها آفریده‌اند و پیروزی، میوه شیرین هر تلاش و کوشش است.    

تعبیر فال شمع ۲۵ شهریور ماه ۱۴۰۲

فال حافظ امروز متولدین دی

چو سرو اگر بخرامی دمی به گلزاری

خورد ز غیرت روی تو هر گلی خاری

ز کفر زلف تو هر حلقه‌ای و آشوبی

ز سحر چشم تو هر گوشه‌ای و بیماری

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید که به سمت هر کسی می‌روی، او از تو دور می‌شود و در عشق ناکام مانده‌ای. به همین خاطر دلت پرهیاهو شده است. بسیار ناراحتی، فکر می‌کنی شکست خورده هستی بنابراین ناشکری می‌کنی. دلت را صاف کن، باز هم امتحان کن و شعارت این باشد که تا پیروز نشوم از پای نمی‌نشینم.    

فـال حـافـظ امروز متولدین بهمن

سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی

دل ز تنهایی به جان آمد خدا را همدمی

چشم آسایش که دارد از سپهر تیزرو

ساقیا جامی به من ده تا بیاسایم دمی

تفسیر فال حافظ

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که احساس غم و اندوه می‌کنی و هیچ همراز و همدلی را برای خودت سراغ نداری. نگذار ناامیدی در وجودت رخنه کند. تحمل رنج و زحمت عاقبت انسان را به هدف می‌رساند. به تنهایی نمی‌توانی با مشکلات دست و پنجه نرم کنی؛ وقایع پیش‌آمده و راز خود را با دوستان مشفق در میان بگذار و از آنان چاره‌جویی کن. مشکلات فقط مختص تو نیست، این دنیا پرآشوب است و زندگی برای همه سخت شده است. تو صبور و مقاوم باش و از رویارویی با مشکلات شانه خالی مکن تا بتوانی از سختی‌ها عبور کنی. به خدا توکل کن که گفته‌اند پایان شب سیه، سپید است. در عشق راحت‌طلبی را کنار بگذار و به دل خطرات بزن که رسیدن به عشق با رنج و سختی همراه است.    

فـال حـافـظ امروز متولدین اسفند

ز دلبرم که رساند نوازش قلمی

کجاست پیک صبا گر همی‌کند کرمی

قیاس کردم و تدبیر عقل در ره عشق

چو شبنمی است که بر بحر می‌کشد رقمی

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید که  منتظر هستی تا نشانه و اثری از محبوب بیابی یا یک آشنا سخن او را به گوش تو برساند، تو به این خواسته خواهی رسید اما زمانی طول می‌کشد. شک و تردید را به وجودت راه مده و با عزمی قوی به مسیرت ادامه بده. با کسی که تجربه دارد مشورت کن تا در آینده دچار دردسر و شکست نشوی. از مشکلات راه ترس و هراس به دل راه مده. هیچ کاری به آسانی انجام نمی‌شود و به نتیجه نمی‌رسد. خدا را فراموش مکن و به او توکل کن تا باران رحمتش بر کشتزار اعمال تو فرو ریزد. گاهی وقت‌ها نباید به‌خاطر محبتی که در حق دیگران کرده‌ای انتظار جبران داشته باشی، این‌گونه می‌توانی با آرامش روحی به راه خود ادامه بدهی.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر