شناسه خبر: ۲۸۴۰
لینک کوتاه کپی شد

فال حافظ روزانه | فال حافظ متولدین ماه ها

فال حافظ روزانه | تعبیر فال حافظ 29 شهریور ۱۴۰۲

فال حافظ روزانه متولدین ماه های مختلف برای روز 29 شهریور ۱۴۰۲ را در سایت ترین تاپ بخوانید.

فال حافظ

پر بازدید

برای دیدن فال حافظ امروز ابتدا به خدا توکل کنید سپس صلواتی برای حافظ نثار فرمایید و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید. انشاالله فال حافظ امروز شما سرشار از حس خوب باشد. «ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، تو محرم هر رازی، تو را به خدا به شاخ نباتت قسم می دهم هر آنچه برایم صلاح بینی آشکار سازی.» در ادامه می توانید فال حافظ امروز خود را بخوانید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین

زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم

ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم

شهره شهر مشو تا ننهم سر در کوه

شور شیرین منما تا نکنی فرهادم

تعبیر فال حافظ

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که کاری نکن که بعدها از کرده خویش هم خودت و هم دیگران ناراحت باشند. به هر کسی عشق مباز. کاری کن که دائم مثل گل همیشه بهار باطراوت باشی و سرت همه جا بالا باشد. خداوند در همه حال و همه جا به فریادت رسیده و نجاتت داده است و باز هم با توست.

فـال حـافـظ امروز متولدین اردیبهشت

گرم از دست برخیزد که با دلدار بنشینم

ز جام وصل می نوشم ز باغ عیش گل چینم

مگر دیوانه خواهم شد در این سودا که شب تا روز

سخن با ماه می‌گویم پری در خواب می‌بینم

تـعـبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که رشته کار از دست تان خارج شده است. کار امروزتان را به فردا موکول نکنید، هرچند می دانید راهی را که انتخاب کرده اید بسیار سخت و پر فراز و نشیب است ولی به خاطر نتیجه شیرینش تحمل می کنید. رحمت خداوند شامل حال تان می شود و خیلی زود به مراد دل تان می رسید که از وفا و صداقت و ایمان و حق گویی تان نشات می گیرد.

فـال حـافـظ امروز متولدین خرداد

باز آی ساقیا که هواخواه خدمتم

مشتاق بندگی و دعاگوی دولتم

هر چند غرق بحر گناهم ز صد جهت

تا آشنای عشق شدم ز اهل رحمتم

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که در این فکر هستی که همه چیز را از نو شروع کنی تا جبران مافات شود. هرچند که گناهکاری ولی راه توبه را پیش گرفته ای و از این به بعد رحمت خداوند شامل حالت می شود. خودت را به دست سرنوشت بسپار. اگرچه خسته و ضعیف شده ای ولی با همت خودت باز هم جوان و پرانرژی می شوی و به تمام اهداف و مقاصد خود می رسی. مطمئن باش آنقدر عمر می کنی که به آرزوهایت برسی.

تعبیر فال شمع ۲۸ شهریور ماه ۱۴۰۲

فـال حـافـظ امروز متولدین تیر

بگذار تا ز شارع میخانه بگذریم

کز بهر جرعه ای همه محتاج این دریم

جایی که تخت و مسند جم می رود به باد

گر غم خوریم خوش نبود به که می خوریم

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید که حاجتی دارید و این حاجت شما مادی نیست بلکه معنوی است. با خودتان شرط کرده اید که دیگر غم مادیات را نخورید هرچند می دانید مال و ثروت لازمه زندگی تان است اما دست تقدیر آینده ای روشن را برایتان رقم زده است. علاوه بر اینکه به نیت خودتان می رسید از مال و ثروت و مقام هم بهره مند می شوید.

فـال حـافـظ امروز متولدین مرداد

میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت

خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

گفته لعل لبم هم درد بخشد هم دوا

گاه پیش درد و گه پیش مداوا میرمت

تـعـبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ شما می گوید که تحول بزرگی را در خود به وجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن است. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

فـال حـافـظ امروز متولدین شهریور

بلبل ز شاخ سرو به گلبانگ پهلوی

می‌خواند دوش درس مقامات معنوی

دهقان سالخورده چه خوش گفت با پسر

کای نور چشم من بجز از کشته ندروی

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که به اصول دنیوی پایبند نباش؛ به معنویات و روحیات خودت هم بپرداز و ایمانت را قوی تر کن زیرا همه هرآنچه از مادیات که دارند را در این دنیا باقی گذاشته و معنویات و کارهای خوب و بد را با خود به آخرت می برند. زمانی بخت با تو یار است که فرش زیر پایت حصیر باشد ولی دلت خوش و راحت و آرام باشد.

فـال حـافـظ امروز متولدین مهر

بهار و گل طرب انگیز گشت و توبه شکن

به شادی رخ گل بیخ غم ز دل برکن  

طریق صدق بیاموز از آب صافی دل

به راستی طلب آزادگی ز سرو چمن

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که همت داشته باش. دست از غم و غصه بردار و به شادی بپرداز. الان وقت پایکوبی است نه گوشه نشینی. طریق راستی و درستی را پیشه کن. آزاده باش و حرف دلت را بزن؛ آنطور که می خواهی باش. طالع شما بسیار مبارک است خبر خوشی را به شما می دهند که تمام حزن ها و غم ها از یادتان می رود.

فـال حـافـظ امروز متولدین آبان

به غیر از آن که بشد دین و دانش از دستم

بیا بگو که ز عشقت چه طرف بربستم

اگر چه خرمن عمرم غم تو داد به باد

به خاک پای عزیزت که عهد نشکستم

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که یارتان اگرچه از نظر مادی در مضیقه است ولی بسیار مهربان و وفادار است. به او اعتماد کنید. او تمام خوشی ها را بر خود حرام کرده تا بتواند شما را خوشبخت کند. در رسیدن به حاجات شما هم کمکش کنید هرچند که او می‌گوید شرمنده است ولی شما باز هم یاری اش دهید.

فـال حـافـظ امروز متولدین آذر

عشق تو نهال حیرت آمد

وصل تو کمال حیرت آمد

بس غرقه حال وصل کآخر

هم بر سر حال حیرت آمد

تـعبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ شما می گوید که با رسیدن به وصال یار کمالات تو بیشتر خواهد شد. از هر طرف درهای رحمت به سویت باز می شود. با کمک یار جهانی را زیر و رو می کنی که همگان در حیرت می مانند. به خدا توسل کن و همت داشته باش.

تعبیر فال تاروت امروز ۲۸ شهریور ماه ۱۴۰۲

فال حافظ امروز متولدین دی

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را

که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

ندانم از چه سبب رنگ آشنایی نیست

سهی قدان سیه چشم ماه سیما را

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید که به لطف و عنایت خداوند و با همت بلند به آرزوی دیرینه خودتان خواهید رسید. غرور را کنار بگذارید و پیشنهاد خودتان را عنوان کنید. در کارتان مشورت کنید و امیدتان را از دست ندهید. بر ظواهر تکیه نکنید. دست به دعا بردارید. با توکل به حق هر کار غیرممکنی ممکن می شود.

فـال حـافـظ امروز متولدین بهمن

مزن بر دل ز نوک غمزه تیرم

که پیش چشم بیمارت بمیرم

چنان پر شد فضای سینه از دوست

که فکر خویش گم شد از ضمیرم

تفسیر فال حافظ

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که به فکر خودت نیستی آنقدر که به فکر دیگرانی و فقط در این فکری که به عهد بسته با دوستانت عمل کنی. در این روزگار پر غوغا بهتر است که بیشتر به فکر خود باشی تا بتوانی گلیمت را از آب بیرون بکشی. خودت را دست کم نگیر که اگر همت کنی موفقیت با توست.

فـال حـافـظ امروز متولدین اسفند

ای رخت چون خلد و لعلت سلسبیل

سلسبیلت کرده جان و دل سبیل

یا رب این آتش که در جان من است

سرد کن زان سان که کردی بر خلیل

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید که انتظار معجزه دارید و این معجزه وقتی محقق می شود که تمام هم و غم خود را به کار ببندید. وقت تنگ است. کمی عجله کنید. فعلا دست تان کوتاه است اما ان شاالله به مقصود خواهید رسید. گاهی سرنوشت طوری رقم می خورد که بدون هیچ گونه تلاشی مقصود و نظر خود به دنبال تان می آید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر