شناسه خبر: ۲۸۴۸
لینک کوتاه کپی شد

شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی تصویری

می دونستی پانداها با تمام خسته بودنشون، ذهنت رو می خونن؟! + شخصیت شناسی

تو این خبر چند مدل پاندای بامزه گذاشتیم براتون. یه دونه از اینا رو انتخاب کنین تا درباره شخصیت شناسی اون تصویر بهتون بگیم.

شخصیت شناسی

پر بازدید

ترین تاپ:

شخصیت شناسی برای اهداف زیادی انجام می شود. ممکن است شما به تراپیست مراجعه کنید یا مصاحبه شغلی داشته باشید یا حتی آزمون وروردی مدرسه و دانشگاه. بیشتر جاهایی که گفته شد از تست شخصیت شناسی برای بررسی تیپ شخصیتی شما استفاده می کنند. تو این خبر چند مدل پاندا براتون قرار دادیم یکی رو انتخاب کن و شخصیت شناسی رو بخون.

کدوم پاندا رو انتخاب می کنی؟

 

شخصیت شناسی

 

دستان فرد مورد علاقه شما کوتاه است یا بلند؟

پاندا 1

افرادی که پاندا 1 را انتخاب می کنند دارای ویژگی شخصیتی هستند که بیش از حد به فکر دیگران در مورد آنها اهمیت می دهند. این در سؤالی که در عنوان این آزمون پرسیده می شود آشکار می شود. کسانی که این تیپ شخصیتی دارند اغلب نگران این هستند که اطرافیانشان چگونه اعمال و گفتارشان را درک می کنند و ممکن است تصمیم گیری برای خودشان از ترس دیده نشدن آنها مشکل باشد.

پاندا 2

افرادی که پاندا 2 را انتخاب می کنند دارای ویژگی شخصیتی خوش بین بودن نسبت به نظر دیگران در مورد آنها هستند. آنها می دانند که همه با تصمیمات یا نظرات آنها موافق نیستند، اما آنقدر به خودشان اعتماد دارند که بدانند نیازی به تایید همه ندارند. آنها به سؤالی که در عنوان مطرح می شود با این باور پاسخ می دهند که در حالی که نظرات دیگران می تواند ارزشمند باشد، نباید بیش از حد نگران نحوه قضاوت آنها باشند.

پاندا 3

کسانی که پاندا 3 را انتخاب می کنند، حس قوی خود و طبیعت مستقلی دارند. آن‌ها به این که دیگران در موردشان چه فکری می‌کنند اهمیتی نمی‌دهند، زیرا بیش از هر چیز به تصمیمات و نظرات خود اعتماد دارند. این با سؤالی که در عنوان مطرح شده است روشن می شود که این افراد با نه چندان پاسخ می دهند.

پاندا 4

کسانی که پاندا 4 را انتخاب می کنند، فقط به این فکر می کنند که عزیزانشان در مورد آنها چه فکر می کنند. این در سوال عنوان آشکار شده است که این افراد احتمالاً تنها در صورتی به آن پاسخ خواهند داد که کسی باشد که من دوستش دارم. در حالی که هنوز ممکن است نظرات دیگران را در نظر بگیرند، نزدیک ترین خانواده و دوستانشان برایشان مهم ترین هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر