شناسه خبر: ۲۹۱۱
لینک کوتاه کپی شد

شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی تصویری

بگو ببینم تو این موقعیت خطرناک اول کدومو نجات میدی؟ + شخصیت شناسی

تو این خبر یه موقعیت حساس و خطرناک رو براتون طراحی کردیم. خودت رو تو این موقعیت تصور کن و نتیجه شخصیت شناسی رو بخون.

شخصیت شناسی

پر بازدید

ترین تاپ:

شخصیت شناسی برای اهداف زیادی انجام می شود. ممکن است شما به تراپیست مراجعه کنید یا مصاحبه شغلی داشته باشید یا حتی آزمون وروردی مدرسه و دانشگاه. بیشتر جاهایی که گفته شد از تست شخصیت شناسی برای بررسی تیپ شخصیتی شما استفاده می کنند. تو این خبر یه موقعیت خطرناک داریم که نتیجه شخصیت شناسی بستگی به تصمیمی داره که شما می گیرین.

تست شخصیت شناسی

تصور کن تو این موقعیت قرار گرفتی؛ تو قدم اول برای نجات کدوم اقدام میکنی؟

 

شخصیت شناسی

 

متولدین کدام فصل بیشتر در معرض ابتلا به افسردگی هستند؟

 اگر اول کتری در حال جوش را خاموش می کنید

اگر خاموش کردن کتری در حال جوش را انتخاب کرده اید، به این معنی است که شما فردی پرشور و نسبتاً تندخو هستید. شما به سرعت و بی تردید تصمیم می گیرید و هیچ چیز شما را از رسیدن به هدفتان باز نمی دارد. ممکن است خیلی زود از یکنواختی خسته شوید. به امنیت خود اهمیت می دهید و از غافلگیری خوشتان نمی آید. پیروی از یک برنامه مشخص و واضح بدون پیچ و تاب و چرخش غیرمنتظره برای شما آسان تر است.

اگر اول جواب تلفن را می دهید

پاسخ دادن به تلفن می تواند به این معنی باشد که شما فردی متمرکز هستید. قبول اشتباهات دیگران برایتان سخت است. شما را می توان فردی توصیف کرد که قادر به انجام بسیاری از کارها به طور همزمان است. به راحتی می توانید با مردم ارتباط برقرار کنید و از بودن در کانون توجه لذت ببرید.

 اگر اول کودک گریان را آرام کنید

اگر ابتدا سعی می کنید کودک را آرام کنید، فردی آرام و مدبر هستید. شما دوست دارید به دیگران کمک کنید و آماده هستید که خود را برای منافع دیگران قربانی کنید. شما فردی خانواده دوست هستید و روابط انسانی جایگاه ویژه ای برای شما دارد. از تنهایی می ترسید و دوست دارید همیشه یک نفر در کنار شما باشد. برای شما، یک شب آرام و دنج با خانواده جذاب تر از یک مهمانی پر سر و صدا در یک رستوران است.

 اگر اول جلوی سگی را که در حال جویدن کاناپه خانه است را می گیرید

این تصمیم نشان می دهد که نمی توانید شلختگی را تحمل کنید. برای شما مهم است که همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. تا زمانی که همه چیز همانطور که می خواهید نباشد آرام نخواهید شد. به مادیات و موقعیت اجتماعی بیشتر توجه می کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر