شناسه خبر: ۲۹۴۹
لینک کوتاه کپی شد

فال حافظ روزانه | فال حافظ متولدین ماه ها

فال حافظ روزانه | تعبیر فال حافظ 8 مهر ۱۴۰۲

فال حافظ روزانه متولدین ماه های مختلف برای روز 8 مهر ۱۴۰۲ را در سایت ترین تاپ بخوانید.

فال حافظ

پر بازدید

ترین تاپ:

برای دیدن فال حافظ امروز ابتدا به خدا توکل کنید سپس صلواتی برای حافظ نثار فرمایید و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید. انشاالله فال حافظ امروز شما سرشار از حس خوب باشد. «ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، تو محرم هر رازی، تو را به خدا به شاخ نباتت قسم می دهم هر آنچه برایم صلاح بینی آشکار سازی.» در ادامه می توانید فال حافظ امروز خود را بخوانید.

فال حافظ روزانه متولدین فروردین

یک دو جامم دی سحرگه اتفاق افتاده بود

و از لب ساقی شرابم در مذاق افتاده بود

از سر مستی دگر با شاهد عهد شباب

رجعتی می‌خواستم لیکن طلاق افتاده بود

تعبیر فال حافظ

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که در صدد این هستی که گذشته را جبران کنی و به عافیت برسی. به خاطر این پشتکار مژده ای به تو می دهند که نشان دهنده به پایان رسیدن غم ها و تاریکی هاست. در راه خدا بخشش کن. پریشانی را از خود دور کن تا برای رسیدن به مقصود قوی تر و استوارتر باشی.

فـال حـافـظ روزانه متولدین اردیبهشت

یاد باد آن که سر کوی توام منزل بود

دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود

راست چون سوسن و گل از اثر صحبت پاک

بر زبان بود مرا آن چه تو را در دل بود

تـعـبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که راهی برای تو گذاشته بودند که به سلامتی از آن گذر کردید. در ایام جوانی و خوشی غافل نباش که خوشی زودگذر است و بادهای نفاق به سویت می وزند، پس آماده باش تا در آن زمان راه و چاره را پیدا کنی. در ضمن به فکر باش تا یاری را پیدا کنی که همیشه تکیه گاه تو باشد.

فـال حـافـظ روزانه متولدین خرداد

بالابلند عشوه گر نقش باز من

کوتاه کرد قصه زهد دراز من

دیدی دلا که آخر پیری و زهد و علم

با من چه کرد دیده معشوقه باز من

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که یک آن تصمیم نادرست تان باعث یک عمر پشیمانی شما شده است. به ایمان خویش تکیه کنید. با گریه و زاری کردن کاری را از پیش نمی برید. از چیزی نترسید؛ دوباره یا علی گفته و شروع کنید. با برداشتن قدم اول نسیم پیروزی وزیدن می کند. تا حالا فکر می کردید نقشه هایتان عملی نیست ولی با کمی تدبیر به حقیقت می پیوندد.

تعبیر فال شمع ۷ مهر ماه ۱۴۰۲

فـال حـافـظ روزانه متولدین تیر

ای صبا نکهتی از خاک ره یار بیار

ببر اندوه دل و مژده دلدار بیار

نکته‌ای روح فزا از دهن دوست بگو

نامه‌ای خوش خبر از عالم اسرار بیار

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید که اندوه دل و روح شما با خبر خوشی که در راه است برطرف می شود و همه چیز برایتان رنگ و بوی دیگری می گیرد. به کوری چشم حسودان شما به تمام آرزوهایتان خواهید رسید و از قفس غم رهایی پیدا می کنید، چشم تان به جمال یار روشن می شود و کام تان شیرین خواهند شد و این خبر به همگان خواهد رسید.

فـال حـافـظ روزانه متولدین مرداد

در نظربازی ما بی‌خبران حیرانند

من چنینم که نمودم دگر ایشان دانند

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی

عشق داند که در این دایره سرگردانند

تـعـبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ شما می گوید که شما پیشنهاد خودتان را داده اید و حالا منتظر جواب هستیدو از سرگردانی نجات پیدا می کنید. عهدی خواهید بست و امانتی را خواهید گرفت که باید تا آخر عمر از آن مراقبت کنید. در کاری که انجام می دهید از دروغ و بزرگنمایی پرهیز کنید. اگر دروغ بگویید مستحق هجران و دوری هستید. قرآن زیاد بخوانید تا شیطان همیشه از شما دور باشد.

فـال حـافـظ روزانه متولدین شهریور

چل سال بیش رفت که من لاف می‌زنم

کز چاکران پیر مغان کمترین منم

هرگز به یمن عاطفت پیر می فروش

ساغر تهی نشد ز می صاف روشنم

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که عمر گرانقیمت خویش را صرف کردی بدون آنکه چیزی عایدت شود چه مادی و چه معنوی. فقط زنده بوده ای. آرزویی کرده ای بدون اینکه برای رسیدن به آن تلاش کنی. اعتقاد داری که انسان بدشانسی هستی ولی اینطور نیست. شما خودت فرصت ها را از دست داده ای. باز هم وقت هست. طوق بندگی خداوند را به گردن بینداز و یا علی بگو.

فـال حـافـظ روزانه متولدین مهر

بگرفت کار حسنت چون عشق من کمالی

خوش باش زان که نبود این هر دو را زوالی

در وهم می‌نگنجد کاندر تصور عقل

آید به هیچ معنی زین خوبتر مثالی

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که به مرادتان رسیده اید ولی می ترسید آنچه را که سخت به دست آورده اید از دست بدهید، مطمئن باشید که همه آنها ماندنی است. اتفاقی می افتد که حتی تصورش هم مایه تعجب است و برای شما فرصتی بسیار عالی به شمار می آید. قدر آنچه را که دارید بدانید و دست از گله و شکایت بردارید و ناشکر نباشید که خدای نکرده باز همه را از دست می دهید.

فـال حـافـظ روزانه متولدین آبان

مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت

خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت

پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن

که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را هیجان زده کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده قوی خویش را به کار ببر و دنیا و آخرت خود را بساز.

فـال حـافـظ روزانه متولدین آذر

دوستان دختر رز توبه ز مستوری کرد

شد سوی محتسب و کار به دستوری کرد

آمد از پرده به مجلس عرقش پاک کنید

تا نگویند حریفان که چرا دوری کرد

تـعبـیـر فال حافظ

تفسیر فال حافظ شما می گوید که از اینکه مژده رسیدن به مقصود را به تو داده اند مغرور نشو و ایمانت را از دست نده. مالت را بی خود به کسی نبخش. کمی خوددار باش. به دست آوردن هرچند آسان است وای نگه داشتن آن سخت است. یک حاجت دیگر هم داری که به آن می رسی.

تعبیر فال تاروت امروز ۷ مهر ماه ۱۴۰۲

فال حافظ روزانه متولدین دی

ابر آذاری برآمد باد نوروزی وزید

وجه می می‌خواهم و مطرب که می‌گوید رسید

شاهدان در جلوه و من شرمسار کیسه‌ام

بار عشق و مفلسی صعب است می‌باید کشید

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید که از فقر و نداری خود شرمنده نباش، خوبی تو سرمایه تو است. ابرهای نعمت و رحمت به سویت می آیند و نجات پیدا می کنی و کارت بالا می گیرد. از چیزی نترس زیرا کسی که راه درست را می رود ترس به دل راه نمی دهد. خداوند عادل و روزی رسان است. تو را هم فراموش نکرده و به تو هم کرم می کند.

فـال حـافـظ روزانه متولدین بهمن

گفتا برون شدی به تماشای ماه نو

از ماه ابروان منت شرم باد رو

عمری ست تا دلت ز اسیران زلف ماست

غافل ز حفظ جانب یاران خود مشو

تفسیر فال حافظ

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که دوستانت به تو وفا نکرده اند و کارهایی را که برایشان انجام داده ای به نیم جو هم ارزش قائل نیستند ولی شما اجر و ثواب در راه خدا را در جایی دیگر دریافت می کنید. به سفری پرخیر و برکت می روید. گم شده بخت خویش را در آن سفر می یابید و درس عشق را در آن سفر می آموزید ان شاالله

فـال حـافـظ روزانه متولدین اسفند

دلی که غیب نمای است و جام جم دارد

ز خاتمی که دمی گم شود چه غم دارد

به خط و خال گدایان مده خزینه دل

به دست شاهوشی ده که محترم دارد

تـعـبـیـر فال حافظ

فال حافظ امروز شما می گوید تو که خودت به همه چیز واقف هستی پس چرا غصه می خوری؟ کاری نکن که احترام خودت را از دست بدهی. سرمایه اندک تو تبدیل به بزرگترین سرمایه ها خواهد شد و این به خاطر تدبیر و عقل خودت است. تو از خدا طلب کن؛ او هم به تو کرم می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر