شناسه خبر: ۳۰۱۵
لینک کوتاه کپی شد

شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی تصویری

می دونستی مژه های خوشگلت می تونن از خصوصیات اخلاقیت بگن؟! + شخصیت شناسی

جلو آینه وایستا و فرم مژه هات رو با دقت نگاه کن؛ حالا شخصیت شناسی انواع مدل مژه رو اینجا بخون.

شخصیت شناسی

پر بازدید

ترین تاپ:

شخصیت شناسی تستیه که این روزها شما اگر به روانشناس مراجعه کنین یا قصد مصاحبه برای شغلی رو داشته باشین باهاش مواجه میشین! شخصیت شناسی بر اساس معیارهای مختلفی انجام میشه؛ مثل علایق شما، شغلی که بهش علاقه دارین یا حتی مدل اعضای بدن! شخصیت شناسی این خبر بر اساس فرم مژه ها طراحی شده؛ همراهمون باشین.

تست شخصیت شناسی

فرم مژه هات رو از بین این چند تصویر انتخاب کن

 

شخصیت شناسی

۱طبیعی ۲٫ گربه ای ۳٫ خوشه ای ۴٫ باز ۵٫ عروسکی ۶٫ سنجابی

متولدین کدام فصل بیشتر در معرض ابتلا به افسردگی هستند؟

مژه با شکل و فرم طبیعی

اگر مژه هایتان فرم طبیعی داشته باشد، پس در ظاهر، حجم و پرپشتی طبیعی داشته و قد آن کوتاه تر است. داشتن این مدل مژه ها نشان می دهد که شما به اینکه خودتان از درون چطور هستید، بیشتر اهمیت می دهید تا اینکه درصد خاصی از خودتان را به دیگران نشان دهید. به نظر می رسد کسی هستید که دوست دارد با جریان زندگی پیش برود و چندان به رسیدگی به امور پیش و پا افتاده توجهی ندارید. اگرچه به نظم در زندگی اهمیت می دهید ولی با این حال سعی نمی کنید چیزهایی که روی آنها کنترلی ندارید را تغییر دهید. شما خودتان را همانطور که هستید، دوست دارید و از دیگران هم همین انتظار را دارید.

مژه با شکل و فرم گربه ای

اگر مژه هایتان در گوشه های خارجی چشم، بلندتر است، پس دارای مژه های گربه ای هستید. این مدل مژه ها روحی اسرارآمیز را نشان می دهد که ناخودآگاه در پشت دیوار پنهان می شود. کسی نیستید که به سادگی سفره دلتان را برای کسی باز کنید و برای آنکه خود واقعی تان را به دیگران نشان دهید، نیاز به زمان دارید. فردی محتاط در ارتباط با دیگران هستید ولی بدین معنی نیست که گوشه گیر بوده و یا رفتاری دوستانه ندارید. به محض آنکه با دیگران احساس راحتی کنید، شخصی بشاش خواهید شد و از سرگرم شدن با دیگران لذت می برد. ممکن است گروه های بزرگ را دوست نداشته باشید ولی به گروه کوچکی از دوستان صمیمی و خانواده تان نزدیک هستید.

مژه در فرم خوشه ای

در شخصیت شناسی از روی فرم مژه ، اگر به صورت طبیعی مژه های بلند و فر شده ای دارید که در پلک بالا  تا حدی فاصله دار از هم قرار گرفته اند، پس دارای مژه های خوشه ای هستید. این مدل مژه ها جنبه زنانه و آسیب پذیر شما را نشان می دهد. شخص حساسی هستید ولی با این حال به اعتماد و باور کردن دیگران ادامه می دهید. ممکن است بارها از جانب برخی مردم آسیب دیده و آزرده خاطر شده باشید ولی با این حال بر این باورید که مردم روی هم رفته خوب هستند.  با وجود اینکه درک می کنید مردم خودشان درگیر مشکلات و دغدغه های شخصی خودشان هستند ولی اجازه نمی دهید کسی از شما سوء استفاده کند. همچنین فردی حامی و دوست داشتنی هستند.

مژه در شکل و فرم باز

مژه های باز، پرپشت هستند و در نزدیکی هم قرار دارند و طول آنها نیز متوسط است. اگر مژه های شما چنین حالتی دارد، پس کسی هستید که با دیگران شفاف و رک رفتار می کنید، حتی اگر گاهی اوقات بی ادب و جسور به نظر برسید. فردی قاطع هستید و از دیگران هم انتظار دارید که کارها را سر سری نگرفته و با جدیت آنها را انجام دهند. مهارت های رهبری و مدیریت زیادی دارید ولی با این حال گاهی اوقات در انگیزه دادن به دیگران ضعیف هستید. برای شما قوی و مستقل بودن، بسیار اهمیت دارد.

مژه با فرم عروسکی

در شخصیت شناسی از روی فرم مژه اگر به صورت طبیعی مژه های ضخیم، پرپشت و فر شده دارید که در سراسر پلک بالا پخش شده است، پس مدل مژه هایتان عروسکی است. ممکن است کسی باشید که دوست داشته باشد همیشه خوب به نظر برسید و همچنین همیشه سعی می کنید بهترین حالت خود را نشان دهید. فردی مثبت اندیش هستید که همواره مشغله زیادی دارد. به نظر می رسد بیش فعالی دارید ولی برای شما این امر مهم نیست چرا که این ویژگی، شما را به پیش می برد. احتمالا برای انرژی زیادتان شناخته شده هستید و این استعداد خاص را بیشتر از آنکه صرف خودتان کنید، صرف بقیه می کنید. مردم اغلب برای شنیدن نصایح در مورد موضوعات مهم به شما مراجعه می کنند، چرا که شنونده خوبی هستید.

مژه مدل سنجابی

اگر دارای مژه های منحصر به فرد با ظاهری نامتقارن ولی ضخیم و پرپشت هستید، در گروه مژه های سنجابی جا می گیرید. به گزارش پرشین وی این مدل مژه ها نشان می دهد که شما شخصی مبتکر بوده و به جزئیات توجه زیادی دارید. هنرمند هستید ولی دوست دارید پروژه ها و فعالیت های ابتکاری خود را محدود نگه دارید. ممکن است دیگران هر چند وقت به چند وقت شما را به عنوان یک رئیس سختگیر ببینند. با این وجود فردی کمال گرا هستید که صرفا می خواهید همه چیز طبق شیوه خاصی پیش برود. ممکن است اینطور به نظر برسد که سعی دارید به دیگران امر و نهی کنید ولی انتظار شما از آنها صرفا این است که احترام حد و مرزهایتان را نگه دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر