شناسه خبر: ۳۱۰۰
لینک کوتاه کپی شد

داریوش مهرجویی | واکنش همسر اول داریوش مهرجویی

پیام غم انگیز فریار جواهریان همسر اول داریوش مهرجویی + بیوگرافی

فریار جواهریان همسر اول داریوش مهرجویی در سوگ نامه ای به مناسبت درگذشت مهرجویی نوشت: وای به حال مریم،صفا و مونا ...

داریوش مهرجویی

پر بازدید

ترین تاپ:
در شب 22 مهر ماه 1402 داریوش مهرجویی فیلمساز اسطوره ای ایرانی و همسرش در ویلای شخصی خود به قتل رسیدند. واکنش های هنرمندان و اهالی سینما به خبر قتل داریوش مهرجویی بسیار غم انگیز و تاثیرگذار بود. حالا همسر اول داریوش مهرجویی، نسبت به خبر قتل این کارگردان برجسته نیز واکنش نشان داده است.

اولین واکنش فریاز جواهریان همسر اول داریوش مهرجویی

فریار جواهریان همسر اول داریوش مهرجویی در سوگ نامه ای به مناسبت درگذشت مهرجویی نوشت: وای به حال مریم،صفا و مونا ... چطور یک شبه یتیم شدند.

او در واکنش به قتل مهرجویی و همسرش نوشت: از همه دوستانی که پیام های پر مهر و تسلیت ارسال کردند صمیمانه تشکر میکنم. وی ادامه داد: چه پایان تلخی ،چه مرگ غمباری و ناشایسته برای داریوش و وحیده... در استانه پیری هستیم و هنوز از نبود مادر و پدر رنج میبریم.

بیوگرافی کوتاه از همسر اول داریوش مهرجویی

فریار جواهریان در مشهد به دنیا آمده است و در فرانسه رشد نموده و در کشور آمریکا تحصیلات خود را به پایان رسانیده است.

او در دانشگاه‌های تگزاس می ای تی و هاروارد درس خوانده است و بعد از شرکت مهندسان مشاوره گاما را تاسیس کرد، که اکنون توسط طراحی موزه و باغ ایرانی مطرح شده است.

فریار جواهریان

طلاق از داریوش مهرجویی

فریار جواهریان و داریوش مهرجویی قبل از انقلاب با یکدیگر ازدواج نموده‌اند، ولی متاسفانه این ازدواج چندان پایدار نبود و پس از ۲۵ سال به طلاق ختم شد. ثمره آن دو فرزند به اسم‌های مریم و صفا بود.

خبر فوری: قاتل داریوش مهرجویی و همسرش بازداشت شدند؟

دلیل طلاق

هیچ یک تا به حال دلیل طلاق خود را بیان نکرده‌اند، ولی خانم جواهریان که به عنوان همسر نخست داریوش مهرجویی مطرح می‌شود، در مورد زندگی با این چهره بیان می‌کند :در طول ۲۵ سالی که در کناری داریوش مهرجویی زندگی نموده ام، همواره نخستین فردی بودم که سناریوهای او را مطالعه می‌کردم. در سال‌های نخست زندگی مان دو سناریو با یکدیگر جاری کردیم، مرثیه و لاله که هیچ وقت تولید نشدند، ولی در مجموع مسئولیت سناریوی اثر آرتور رمبو را عهده‌دار بودم. قصه اجاره نشین‌ها در واقع از ماجراهای زندگی خود ما برداشت شده و به دست تولید رسید.

ازدواج مجدد داریوش مهرجویی

داریوش مهرجویی بعد از ایشان با خانم وحید محمدی فر ازدواج نمود و ثمره آن یک دختر به اسم مونا است.

داریوش مهرجویی و همسر ایشان وحید محمدی فر در تاریخ ۲۲ مهرماه سال جاری در ویلای خود در شهر کرج کشته شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر