شناسه خبر: ۳۱۵۸
لینک کوتاه کپی شد

حسن همتی | درگذشت حسن همتی بازیگر سریال یاغی

علت فوت ناگهانی حسن همتی، بازیگر کوتاه قامت سریال یاغی چه بود؟

متاسفانه ساعاتی پیش یکی از بازیگران سریال یاغی دار فانی را وداع گفت.

حسن همتی

پر بازدید

ترین تاپ:

ترین تاپ:  حسن همتی بازیگر کوتاه قامت سریال یاغی چند روز پیش درگذشت. حسن همتی بازیگر 29 ساله سینما و تاتر که در علاوه بر یاغی در سریال و نمایش های دیگر هم نقش داشته است. در ادامه علت فوت حسن همتی بازیگر جوان سریال یاغی را بخوانید.

علت فوت بازیگر قد کوتاه سریال یاغی، حسن همتی

حسن همتی بازیگر کوتاه قامت بلند همت سریال یاغی که با حضور در کنار پارسا پیروزفر و محمد کارت به شهرت رسید، بازیگر و کاگردانی بود که متاسفانه بدلیل ایست قلبی درگذشت و نامش در لیست بازیگران تازه فوت شده ایرانی ثبت شد.

اوج شهرت حسن همتی در یاغی

نقطه اوج درخشش حسن همتی و شناخته شدن این بازیگر فقید، حضور در سریال یاغی با عنوان بازیگر در کنار چهره هایی همچون علی شادمان، پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی و دیگر بازیگران این سریال نمایش خانگی بود که نقش یکی از دوستان جاوید را بازی میکرد.

حسن همتی

حسن همتی در سینما

حسن همتی، با بازی در فیلم "خانه مادری" وارد دنیای سینما شد و به سرعت شهرت کسب کرد. نقش او در فیلم "زیر باران از تو می‌خوانم" به کارگردانی آرش منصوری نویسنده، که دربارهٔ موضوع جنگ در کرمانشاه می‌باشد، تجربه متفاوت بازیگری او بود و این نقش کوچک نشان دهندهٔ آغاز مسیر حرفه‌ای او در دنیای هنر بود. آخرین کار حسن همتی در مورد دفاع مقدس نیز با نام "نامیرا" بود.

علت فوت حسن همتی

متأسفانه، حسن همتی به علت ایست قلبی در آبان ماه 1402 از دنیا رفت، ولی با ورود به دنیای تئاتر و هنر، در این حوزه افتخارآفرینی کرد و همچنان در خاطره‌ها و آثار هنری‌اش زنده خواهد ماند.

منبع: نمناک

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر