شناسه خبر: ۳۱۵۹
لینک کوتاه کپی شد

بازیگر زن | ممنوع الکاری بیش از ۱۰ بازیگر زن

کدام بازیگران زن ایرانی به طور رسمی ممنوع الکار شدند؟

مدیر اداره نظارت سازمان سینمایی از ممنوع الکار شدن بیش از 10 بازیگر مطرح سینمای ایران خبر داد!

بازیگر زن

پر بازدید

ترین تاپ:

به گزارش ترین تاپ به نقل از همشهری آنلاین: پس از کشف حجاب کردن برخی از بازیگران زن ایرانی، خبرهای ضد و نقیضی مبنی بر ممنوع الکار شدن آن ها به گوش میرسید. سرانجام مدیر اداره نظارت سازمان سینمایی دیروز رسما از ممنوع الکار شدن برخی از بازیگران زن ایرانی مطرح سینما خبر داد و اعلام کرد این بازیگران زن ایرانی به دلیل رعایت نکردن قوانین حجاب ممنوع الکار شدند و در فیلم تازه ای بازی نخواهند کرد.

اسامی بازیگرانی که به دلیل رعایت نکردن قوانین حجاب ممنوع الکار شدند!

حبیب ایل بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با اشاره به بازیگرانی که قوانین حجاب را رعایت نکردند، گفت: آنها به دلیل محدودیتی که برایشان وجود دارد، نمی‌توانند در فیلم‌های سینمایی بازی کنند. آثار قبلی‌شان به تدریج منتشر می‌شود که مالکان فیلم‌ها متضرر نشوند چون سرمایه زیادی خرج شده است. ولی از این به بعد نمی‌توانند در فیلم جدیدی بازی کنند.

بازیگران زن ایرانی

ایل بیگی درباره بازیگران و فیلمسازانی که در حوادث سال گذشته موضع گیری سیاسی نامتعارف داشته‌اند نیز اظهار داشت: تک و توک مواردی هست که تلاش می‌شود با گفتگو و همراه کردن آنها حل شود. این هنرمندان اگر اسناد یا تحلیل درستی دارند، ما هم می‌شنویم.

وی ادامه داد: در یک سال گذشته با بیش از چند صد نفر از عوامل سینما در جلسات اینجا گفت‌وگو شده است. حرفشان شنیده شده است. تلاش شده که با یک فضای مفاهمه‌آمیز کمترین مشکل را داشته باشیم. حداقل افراد را داریم که به مشکل خورده باشند. تلاش می‌کنیم که مشکلشان برطرف شود و بتوانند کار کنند.

به گزارش همشهری آنلاین، بر این اساس، بازیگرانی چون: باران کوثری، ویشکا آسایش، ترانه علی دوستی، کتایون ریاحی، پانته‌آ بهرام، فاطمه معتمد آریا، گلاب آدینه، افسانه بایگان، هنگامه قاضیانی، پگاه آهنگرانی، مریم بوبانی، شقایق دهقان و... ممنوع‌الفعالیت خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر